رئیس جهانی فروش فنی – مستقر در انگلیس یا اروپا در خانه – 90-110،000 پوند (AE1693B)

آیا شما یک شبکه ساز و ایجاد روابط طبیعی هستید؟

آیا شما علاقه زیادی به مواد آرایشی ، VMS ، مواد بهداشتی و سلامتی و نوآوری و به روز با آخرین روندها و فن آوری های بازار دارید؟

آیا شما یک شبکه ساز و ایجاد روابط طبیعی هستید؟

با پیوستن به این شرکت مواد اولیه جهانی پیشگام و بسیار نوآور ، مسئولیت ساخت و ساز در اروپا و انگلیس را بر عهده خواهید داشت. شما مفاهیم ، استراتژی ها و برنامه های بلند مدت برای رشد ، شناسایی فرصت های جدید تجاری و توسعه روابط مشتری و مشارکت هایی که محصولات آرایشی ، بهداشتی و سلامتی چشمگیر ارائه می دهند ، توسعه خواهید داد.

با داشتن سابقه اثبات شده در زمینه فروش مواد اولیه و مواد اولیه و علاقه به فن آوری های پیشرفته ، از مخاطبین خود استفاده کرده و از تجربیات خود برای افتتاح حساب های جدید و مدیریت روابط با مارک ها و تولیدکنندگان لوازم آرایشی و تغذیه ای در سراسر اروپا و انگلیس استفاده خواهید کرد.

شما قادر به ایجاد ارتباط با تیم های فنی و تحقیق و توسعه و همچنین خرید برای برجسته کردن نقاط قوت نمونه کارهای اصلی ما ، مذاکره در مورد قراردادها و پشتیبانی تحقیق و توسعه هستید.

حداقل 5 سال تجربه فروش و بازاریابی مواد تشکیل دهنده B2B برای این نقش ضروری است.

اگر می خواهید از دانش کار و اشتیاق خود برای افزایش تجارت جدید استفاده کنید ، امروز اقدام کنید.

CV خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنید یا با ما تماس بگیرید:
هایدی بانیستر 01183 778 393/07747 792 272 / [email protected]
آنا فیلیپا کالادو 07792 958 152 / [email protected]
جوزف بانیستر 07393 818 620 / [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>