رئیس جمهور Coty’s Luxury Brands پس از گذشت تنها پنج سال از کار خود کناره گیری کرد

سیمونا Cattaneo از مالک زیبایی فاصله گرفته است تا به دنبال علایق دیگر باشد

کوتی ، صاحب زیبایی Hourglass Cosmetics و Rimmel London ، اعلام کرد که رئیس برند لوکس این شرکت پس از تنها 5 سال حضور در کنگره ، از تجارت دور می شود.

سیمونا Cattaneo در سال 2016 به عنوان مدیر ارشد بازاریابی به دفتر مرکزی شرکت نیویورک پیوست و در ژانویه سال گذشته نقش ریاست خود را بر عهده گرفت. او تا تابستان در شرکت خواهد ماند.

وی در این مدت با غول زیبایی نقش مهمی در تغییر نام تجاری پس از ادغام آن با P&G داشت.

حرفه وی در زیبایی تقریباً 30 سال طول می کشد ، و در Burberry به عنوان Senior VP Beauty ، Parfums Christian Dior و L’Oréal در نقش های اجرایی خدمت کرده است.

مدیر عامل کوتی ، سو نبی گفت: “من می خواهم صمیمانه از سیمونا برای رهبری ، تعهد و اشتیاق وی در پنج سال گذشته تشکر کنم.”

“او نقش مهمی در ساخت نمونه کارهای مارک های معتبر ما ، گسترش حضور ما در فضای آرایش و تقویت روابط ما با مجوزهای Coty و همچنین ادغام موفقیت کسب و کارهای زیبایی کیم و کایلی در نمونه کارهای ما داشت.

“سیمونا کمک کرده تا پایه های موفقیت طولانی مدت کوتی را بنیان بگذارد و ما برای او در فصل بعدی حرفه خود بهترین آرزوها را داریم.”

کوتی گفت که انتظار می رود جانشین وی به موقع اعلام شود.

Cattaneo اضافه کرد: “با پیوستن به Coty در سال 2016 به عنوان مدیر ارشد بازاریابی ، کار با بسیاری از افراد الهام بخش برای پیشرفت من در این سازمان یک تجربه خارق العاده بوده است.

“کوتی خوش شانس است که در کل پرسنلی پرشور و فداکار دارد [the] تجارت و روابط قوی با مجوزهای ما.

“همانطور که من برای دنبال کردن منافع دیگر از Coty حرکت می کنم ، از دیدن موقعیت شغلی برای موفقیت آینده بسیار خوشحالم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>