رئیس تجارت الکترونیک بین المللی – Masstige Beauty – منچستر / WFH – 60 تا 65 هزار پوند

نقش شما حداکثر رساندن آنچه که در سر کار دارند و ایجاد مشارکت های جدید در زمینه e-tailer است

شما در یک نقش کاملاً جدید به عطر ، حمام و مارک مراقبت از بدن زیبا ملحق خواهید شد و پیشگام تجارت الکترونیک خواهید بود!

یک مارک تجاری و تجاری مستقر با حداقل تمرکز بر روی این کانال کلیدی تا به امروز ، و این فرصتی ایده آل برای یک متخصص تجارت الکترونیک باتجربه برای ورود و شکل گیری آینده و ایجاد سطح جدیدی از درآمد در مقیاس جهانی است.

نقش شما حداکثر رساندن آنچه که آنها در دسترس دارند و ایجاد مشارکت های جدید تبلیغ الکترونیکی و ایجاد تعمیرات اساسی وب سایت خود برای جلب مشتری ، ایجاد وفاداری به برند و هدایت فروش.

ضروری است که شما با آمازون و دیگر سایتهای مهم مرتبط با زیبایی کار کرده باشید و بتوانید در ایجاد تغییر و شکل دادن به آینده دست به کار شوید. نامزد ایده آل ما کار با زیبایی یا مارک های مرتبط نزدیک است تا بتواند وارد شود و مالکیت خود را بدست آورد و تیمی را برای آینده بسازد ، هدایت و توسعه دهد. در حال حاضر توسط تیم بازاریابی داخلی و تیم رسانه های اجتماعی پشتیبانی می شود.

ما می توانیم یک محیط ، تیم و تجارت عالی با حرفه آینده در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید کار خود را انجام دهید.

اگر این فرصت توجه شما را به خود جلب کرده است و از پس زمینه و تجربه مناسبی برخوردار هستید ، لطفاً مشخصات خود را برای پاسخ سریع و حرفه ای به Nigel Venables در VPss ارسال کنید [email protected] 01473 685588.

لطفا CosBus را در برنامه خود نقل قول کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>