رئیس بعدی قرار است جایگزین بنیانگذار Reiss به عنوان رئیس شود

اوایل سال جاری شرکت زیبایی و لباس سایمون ولفسون 25٪ سهام خانه مد را به دست آورد ، با این حال انتظار می رود اعضای ارشد تیم در این تجارت باقی بمانند

بر اساس گزارش ها ، مدیر سابق دیرتر ، سایمون ویلفسون ، قرار است رئیس رییس شود و جایگزین بنیانگذار آن شود.

دیوید ریس تجارت معروف و هم اکنون زیبایی خود را در سال 1971 تاسیس کرد که در آن نکست 25٪ سهام را در مارس امسال به دست آورد و این گزینه را دارد که تا ژوئیه 2022 به 51٪ سهم خود برسد.

این زنجیره خیابانی که به عنوان یکی از برندگان خرده فروشی بیماری همه گیر شناخته می شود ، در ماه های آخر سال 2020 تعداد انگشت شماری از فروشگاه های زیبایی و خانگی را افتتاح کرد ، و مقاصد شکست خورده آجر و ملات را با قیمت پایین تر از بین برد.قبل از اجرای استراتژی زیبایی Next ، ولفسون بازوی انگلستان Victoria’s Secret را نیز خریداری کرد.

در همین حال ، نقش جدید او در ریس ماه ها پس از آن انجام شد که وی در 30 سال گذشته اولین کارگردانی خود را در خارج از Next انجام داد و در آن زمان به عضویت هیئت مدیره Deliveroo درآمد.

ولفسون همچنین با برخی از ر topسای ارشد ریس ، از جمله مدیر عامل کریستوس آنجلیدز ، که به مدت 28 سال در Next کار کرد ، ارتباط دارد.

تصور می شود آنجلیدز در راس خانه مد باقی بماند.

در زمان خرید ، ولفسون گفت: “Reiss یک مارک برجسته با پتانسیل بسیار زیاد و یک تیم مدیریتی درجه یک است.

“ما هیجان زده هستیم که می بینیم از طریق ترکیب محصول استثنایی Reiss ، مهارت های بازاریابی و ایجاد نام تجاری با زیرساخت های Total Platform Next ، می توان به چه چیزی دست یافت.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>