رئیس بازاریابی – لندن – 50-65،000 پوند (AE1718)

آیا می خواهید برای یک مارک تجاری نوآورانه سریع و مستقل با شهرت عالی کار کنید؟

آیا شما یک مدیر بازاریابی کارآفرین و بازرگانی هستید که آماده گام برداشتن و ایجاد یک بخش است؟

آیا واقعاً علاقه به زیبایی ، آرایشی و بهداشتی و مراقبت از پوست دارید؟

آیا می خواهید برای یک مارک تجاری نوآورانه سریع و مستقل با شهرت عالی کار کنید؟

شما به عنوان رئیس بازاریابی ، مالکیت P&L را در اختیار خواهید گرفت ، تمام تجارت و بازاریابی مصرف کننده را رهبری خواهید کرد ، با آژانس های خارجی همکاری می کنید و به بخش خود الهام می دهید.

شما باید متخصص رانندگی در ترافیک و فروش به خرده فروشی شبکه های سوم شخص ثالث ، ارائه محتوای خلاقانه و بازاریابی دیجیتال باشید تا مصرف کنندگان را وادار به بازدید از سایت های تجارت الکترونیکی خرده فروشان جهانی و فروشگاه های خیابان های بالا برای خرید محصولات خود کنید.

شما در حالی که برنامه ریزی برای راه اندازی محصول ، تبلیغات و مدیریت تخصیص بودجه را انجام می دهید ، حداکثر قابلیت مشاهده و تصویر برند را ایجاد می کنید.

تجربه و دانش گسترده شما از دنیای زیبایی در تولید مبارزات درجه یک تجارت ، خرده فروشی و بازاریابی مصرف کننده حیاتی خواهد بود.

شما باید از روندهای فعلی و رقبا آگاهی داشته باشید و بتوانید ارتباطات چند رسانه ای جذاب ، استراتژی های روابط عمومی ، کمپین های جستجوگرها ، تجارت بصری و رویدادهای تبلیغاتی را ایجاد کنید تا رفتار مشتری در هر بازار جهانی را تحت تأثیر قرار دهد.

شما با آژانس های خارجی ما ارتباط برقرار خواهید کرد و استراتژی را برای دستیابی به بهترین بازده سرمایه در هر بازار با استفاده از تجزیه و تحلیل و معیارها برای رشد تعامل و ایجاد درآمد ایجاد می کنید.

با خلاقیت فراوان در این تیم کارآفرین کوچک ، برای ارائه داستان و چشم انداز تجاری از نزدیک با بنیانگذار همکاری خواهید کرد.

اگر شما یک مدیر بازاریابی موفق و علاقه مند به پیشرفت و اشتیاق به موفقیت هستید ، این فرصت را دوست خواهید داشت.

CV خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنید یا با ما تماس بگیرید:
هایدی بانیستر 01183 778 393/07747 792 272 / [email protected]
آنا فیلیپا کالادو 07792 958 152 / [email protected]
جوزف بانیستر 07393 818 620 / [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>