دیوید ولفسون ، رئیس سابق بعدی درگذشت

یکی از نزدیکان مارگارت تاچر ، پیشکسوت خرده فروشی ، در تبدیل گروه خرده فروشی به تجارت چند میلیارد پوندی امروز نقش مهمی داشت.

دیوید ولفسون ، رئیس سابق Next ، که در پیشبرد گروه خرده فروشی به شکوه فعلی خود نقش مهمی داشت ، در سن 85 سالگی بر اثر عوارض مربوط به زوال عقل درگذشت.

مهره خرده فروشان و سیاستمداران توری ، که بعدا لرد ولفسون از Sunningdale شد و یکی از نزدیکان نخست وزیر سابق مارگارت تاچر بود ، بیشتر دهه 1970 را به عنوان مدیر مالک آن موقع فروشگاه های بزرگ جهانی (GUS) متعلق به Burberry ، به مالکیت عموی او ایزاک ولفسون ، اما ترک کرد تا در سال 1978 نقش دائمی را در دولت بازی کند.

در طول دهه 80 ، در حالی که در کنار تاچر کار می کرد ، ولفسون انگشت خود را بر روی خرده فروشی نگه داشت و در سال 1982 به عنوان رئیس گروه خرده فروشی الکسون مستقر در لوتون تا سال 1986 به بخش بازگشت.

کار وی با نکست از سال 1990 آغاز شد ، زمانی که وی به عنوان رئیس به عهده گرفت و به عنوان بخشی از اقدام تحسین برانگیز با مدیر عامل دیوید جونز ، گروه را با موفقیت از آستانه سقوط نجات داد.

با هم ، این دو نفر ثروت بعدی را احیا کردند (خرده فروش قیمت سهام خود را به اندازه 7p سقوط کرد) تا بیش از 100 میلیون پوند سود کسب کند.

پس از عزیمت ولفونز ، پسرش سایمون را به دست گرفت ، پسر وی سایمون بود که در سال 2001 مدیرعامل نکست شد و امروز نیز در این نقش خدمت می کند.

امروزه ، نكست به عنوان یكی از موفق ترین شركت های تولید آجر در این تجارت شهرت دارد.

در پایان سال 2020 ، در زمانی که شرکت های خرده فروشی از آینده ناوگان خرده فروشی فیزیکی خود هراس داشتند ، نکست روبان تعدادی از فروشگاه های اختصاصی زیبایی و خانگی را قطع کرد و با قیمت های سنگین از بازار خارج شد.در همین حال ، هفته گذشته ، خرده فروش بریتانیایی 25 درصد سهام خانه مد لوکس Reiss را به دست آورد با این گزینه که تا ژوئیه 2022 26 درصد دیگر از تجارت زیبایی و مد را به خود اختصاص دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>