دیسی پرکینز TikTok را در مورد آرایش و ریزش مو پس از زایمان به اشتراک می گذارد – ویدئو

از همه عوارض جانبی بارداری و زایمان – درد ، تورم ، حالت تهوع ، لیست ادامه دارد – کسی که در مورد حداقل آن می شنوید ممکن است باشد ریزش مو پس از زایمان و مراحل ناجور رشد مجدد که به دنبال دارد. اما دسی پرکینز که در اکتبر سال 2020 فرزند اول خود ، پسری را به دنیا آورد ، هرگز فردی نیست که از واقعیت دور شود. تأثیرگذار زیبایی و بنیانگذار مارک تجاری در شکوه کامل موی کودک خود در TikTok ظاهر شد تا از چگونگی سبک رشد ناخوشایند پس از زایمان خود بگوید.

پرکینز از 16 ژوئن تصویری از این ویدیو عنوان کرد: “پنهان کردن این موها به من احساس فوق العاده جاسوسی بین المللی می دهد.”

وی در حالی که انگشتان خود را از طریق رشد مجدد خود عبور می دهد ، می گوید: “کسی فکر کرده است که ریزش و رشد مجدد مو پس از زایمان چگونه است؟ سلام” “من با این کار چه کار می کنم؟ گزینه های من در حال حاضر با استفاده از این هدبند و / یا برخی کارهای جدی طراحی لبه است – برخی از چرخش ها ، برخی از چرخش ها.”

پرکینز ، مورد دوم را انتخاب می کند ، که با یک نان بالا و محکم گره خورده است. او برای قرار دادن موهای کودک خود در کمال نابجا ، از دژ مستحکم GOAT – Got2B Glued Invincible Styling Gel استفاده کرد. با دیدن فیلم کامل در بالا می توانید نتایج را مشاهده کنید.

پرکینز ممکن است به لطف وضعیت مدل موی خود دیر به جایی که می رفت دویده باشد ، اما به نظر می رسد این نتایج به ظاهر بی عیب و نقص بیش از ارزش آن بوده است.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم


اطلاعات بیشتر در مورد آرایش مو:


اکنون ، ببینید که طی 100 سال گذشته چه مدت مو رشد کرده است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>