دیدگاه های تازه در مورد فرمولاسیون های دئودورانت و APD

انتخاب فرمولاسیون در ماه نوامبر خوشبوکننده ها و ضد تعریق ها / دئودورانت ها را پوشش می دهد و انواع مختلفی از بافت ها و نیازهای مصرف کننده را لمس می کند

تجارت لوازم آرایشی جدیدترین فرم های خوشبوکننده و خوشبوکننده APD ها را متناسب با نیازهای مصرف کنندگان با انواع مختلف بافت جمع آوری می کند.

در اینجا چهار فرمول فعال وجود دارد:


فرمول 1

از Seppic ، این فرمولاسیون برای یک محصول ضد عرق امولسیون روغن در آب مناسب برای دونده ها است.


فرمول 2

فرمولاسیون Schülke برای اسپری پمپ شیر خوشبو کننده با استفاده از ماده فعال آن sensidin DO.


فرمول 3

یک پایه چوب خوشبو کننده معطر از Hallstar حاوی پروپاندیول مشتق از گیاهان و Spectrasolv DMDA برای تولید چوبهای شفاف با وضوح خوب.

آماده سازی

فاز A را مخلوط کنید و حرارت را تا 80 درجه سانتیگراد شروع کنید. بالاتر از 70 درجه سانتیگراد ، فاز B را به آرامی اضافه کنید. وقتی دسته پاک شد ، به ترتیب مرحله C را اضافه کنید. هنگامی که همگن است ، شروع به خنک سازی آرام با مخلوط کردن قوی و بدون هوادهی کنید. محصول را هنگامی که 5 درجه سانتیگراد بالاتر از نقطه ذوب آن باشد پر کنید.


فرمول 4

فرمولاسیون کرم خوشبو کننده بدون سیلیکون از کتابخانه فنی Croda ، به لطف قرار دادن Kelisoft از Sederma متعلق به Croda ، دارای خواص ضد رشد مو است.

آماده سازی

فاز A تا 75 درجه سانتی گراد را در باین ماری سنجیده و گرم کنید. فاز B را وزن کنید و فاز C را وزن کرده و مخلوط کنید. فاز C را در فاز B بریزید و فاز گرم قبل از میلاد را تا 75 درجه سانتیگراد در باین ماری گرم کنید. فاز A را با هم زدن استارو (800 دور در دقیقه) درون فاز قبل از میلاد بریزید. فاز D را در حدود 45 درجه سانتی گراد اضافه کنید. همگن سازی خوب. فاز E را در حدود 35 درجه سانتی گراد اضافه کنید. همگن سازی خوب.

شرکت های برجسته

همچنین ببینید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>