دکتر باربارا استورم بوتیک و اسپای جدید لندن را افتتاح می کند

مارک برتر مراقبت از پوست ، پس از لغو محدودیت های خرده فروشی Covid-19 توسط دولت انگلیس ، به شما خریداران طیف وسیعی از درمان های صورت ، مشاوره 1 به 1 با متخصصان پوست و موارد دیگر را ارائه می دهد.

ماركا محبوب بارورا استورم با نام تجاری مراقبت از پوست هالیوود با افتتاح بوتیك و آبگرم لندن جدید خود در منطقه میفیر پایتخت انگلستان از خریداران دعوت می كند تا محصولات مورد تایید افراد مشهور و درمانهای آبگرم را پیدا كنند.

قرار است درهای خود را از 12 آوریل باز کند ، زیرا خرده فروشان غیر ضروری مجاز به استقبال از مشتریان در راستای لغو Covid-19 توسط دولت انگلستان هستند ، بازدید کنندگان می توانند مشاوره های 1 به 1 با زیبایی شناسان متخصص مارک را رزرو کنند. و همچنین مجموعه ای از درمان های صورت با محصولات و اختراعات مبتنی بر علم استورم.

فروشگاه نیز ارائه می دهد. . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>