دمی لواتو پشت موهایشان را طولانی تر ساخت – عکس ها را ببینید

همیشه یکی برای آزمایش ، دمی لواتو همیشه ما را روی انگشتان پا نگه می دارد ، منتظریم ببینیم بعدی با چه مدل موی یا رنگی ما را متعجب می کند فقط در ماه های اخیر ، آنها یک کاسه کاسه بلوند ، پیکسی صورتی پوشیده اند و اخیراً روی یک کفال چوبی به رنگ چانه و سیاه قرار گرفته اند. در 8 ژوئن ، لواتو فاش کرد که آنها سبک خود را بار دیگر تغییر داده اند ، این بار با آنچه که به نظر می رسد پسوند است.

Lovato بدون کلام موهای جدید خود را از طریق Instagram Stories فاش کرد ، جایی که آنها در یک تاپ زرد و شلوار بزرگ بزرگ قرار گرفتند. به جای اینکه به ته گردن آنها ختم شود ، قسمت پشتی کفال Lovato تا انتهای شانه های آنها امتداد یافته است. واضح است که آنها عبارت “تجارت در جلو ، مهمانی در عقب” را به دل گرفته اند.

اینستاگرام / @ ddlovato
اینستاگرام / @ ddlovato

همانطور که برچسب های اینستاگرام نشان می دهد ، موهای آنها در این کلیپ ها توسط آرایشگر مستقر در لس آنجلس ، جوش لیو ، ساخته شده است ، که کارهای او را در مورد آریانا گرانده بسیار دیده اید. لیو مسئول موهای روی جلد آلبوم اخیرش ، بعضی از موزیک ویدیوها و حتی مدل موهایی است که در عروسی اخیرش پوشیده است.

اما به هر حال ، به مدل مویی که در دست دارید برگردید. بر اساس چرخه عمر متوسط ​​مدل موی دمی لواتو ، چیزی به ما می گوید که این شکل واقعی و نهایی کفال آنها است. این س theال را ایجاد می کند: لواتو بعد با چه چیزی ما را غافلگیر خواهد کرد؟ در این مرحله ، سبک های بسیار کمی وجود دارد نداشته اند سعی شده ، اما هر سبکی که بعد روی میز بیاورند ، بدون شک این روند به تنهایی شروع می شود.


اطلاعات بیشتر در مورد موهای افراد مشهور:


اکنون ، ببینید که موهای کوتاه طی 100 سال گذشته چگونه تکامل یافته اند:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>