دمپایی باله ایسی زیبا ترین لهستانی ناخن صورتی صورتی است که تاکنون انجام شده است: مرور

چیزی نمادین تر از سایه لاک ناخن مورد علاقه ملکه الیزابت را نام ببرید. من منتظر می مانم. دمپایی باله ایسی در واقع آنقدر مورد علاقه پادشاه است که گفته می شود تنها رنگی است که اجازه می دهد ناخن های انگشت سلطنتی خود را لمس کند. گرچه رابطه عاشقانه خودم و باله دمپایی به اندازه ملکه مستند نیست ، اما به همان اندازه پرشور است (بله ، شما می توانید بسیار علاقه مند به لاک ناخن ، به ویژه هنگامی که در آن کار می کنید جذابیت)

وقتی در گرماگرم سالهای پیش از نوجوانی بودم ، هنگامی که پدر و مادرم خرید می کردند ، در راهروهای زیبایی داروخانه محلی خود گشت می زدم و گشت می زدم. من می خواستم جدیدترین محصول مراقبت از پوست را مرور کنم ، ادعا می کنم که به سرعت جوش های شکوفا را از بین می برم و سپس به لاک های ناخن می روم ، جایی که همیشه با انواع رنگها مسحور می شدم ، آنها را به ترتیب رنگین کمان مرتب می کردم.

در طول یکی از این سفرهای خرید ، من سایه ای صورتی روشن و ملایم جذب شدم ، اما وقتی دیدم که به درستی دمپایی باله نامیده می شود ، عاشق شدم – من تمام زندگی خود یک بالرین بودم و احساس کردم این اسم کیسمت است: ما بودیم برای هم معنی شده این اولین رنگ لاک ناخن بود که خودم به تنهایی انتخاب کردم و تکیه گاه اصلی مجموعه لاک های رنگی ام بود (که به سرعت در حال گسترش است).

لورن سوانسون /جذابیت

دمپایی باله از سال 1982 وجود داشته است ، تنها یک سال پس از آنکه Essie Weingarten خط رنگ ناخن خود را راه اندازی کرد. گفته می شود ، این نامگذاری به منظور ادای احترام به آیین دخترانه وینگارتن برای مانیکور کردن با مادرش پس از کلاس باله هر شنبه انجام می شود. جذابیت ماندگار رمانتیسم و ​​زنانگی سایه بی شباهت به خود باله نیست.

هر زمان که خودم ناخن هایم را انجام می دهم (که در واقع تمایل به زیادی دارد) ، من با یک قطره از Deborah Lippmann Cuticle Remover بر روی هر ناخن شروع می کنم. پس از یک فشار سریع و نگهداری عمومی بیشتر کوتیکول با روغن کوتیکول Deborah Lippmann ، من همیشه با استفاده از کرم بادام دست Weleda هیدراتاسیون اضافی به ناخن و دست خود اضافه می کنم – به نظر من مرطوب کننده قبل از استفاده از لاک باعث می شود که همه چیز تازه تر شود و گاهی اوقات طولانی تر برای اینکه قدرت اصلی خود را حفظ کنید و در برابر تراشه ها بیمه کنید ، همچنین توصیه می کنم قبل از رفتن به رویداد اصلی ، روی یک لایه سریع Essie’s Here to Stay Base Coat انگشت بکشید.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

پیچیده ترین قسمت در مورد استفاده از دمپایی باله این است که سایه آن بسیار نازک و کاملاً واضح است ، بنابراین اگر مواظب نباشید ضربات قلم مو می تواند مشخص شود. با اضافه کردن هر لایه ، به نظر می رسد بدون رگه ها – سه لایه برای من نقطه شیرین است. اگر می خواهید رنگ صورتی و ملایم کمی بیشتر برجسته شود ، این نکته را از رمان سال 2003 لورن وایزبرگر قرض بگیرید شیطان پرادا می پوشد، جایی که دمپایی باله ظاهر می شود: آن را روی یک لایه از مارشمالو Essie ، یک سایه سفید و سفید لایه کنید.

حتی اگر من با هنرهای ناخن جسورانه تر (ناخن های نئون ، همه کسی؟) و رنگ ها تجربه کرده ام ، من همیشه به این چیز قدیمی اما خوب علاقه داشتم. این مرا به روزهایی بازمی گرداند که در راهروهای زیبایی داروخانه گشت می زنم و ناامیدانه سعی می کنم تک تک محصولات را امتحان کنم. و ، اگر پوشیدن دمپایی باله مرا یک قدم به حق سلطنتی نزدیک می کند ، من برای این کار اینجا هستم.

Essie Ballet Slippers Nail Polish برنده جایزه Allure Readers ‘Choice Award در سال 2020 است. لیست کامل برندگان امسال را اینجا ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>