دستیار تجارت تجارت الکترونیکی – مارک تجارتی لوکس – WFH / یورکشایر (انگلستان) – تا 32000 پوند

شما به عنوان دستیار تجارت الکترونیکی از تجارت در تمام وظایف مرتبط با تجارت تجاری وب سایت مارک پشتیبانی خواهید کرد.

برنامه های بلند پروازانه رشد برای مشتری با نام تجاری لوکس مصرف کننده ما در دست اجرا است و شما می توانید بخشی از این زمان هیجان انگیز باشید. اگر شما عادت دارید که در یک مارک معتبر یا لوکس مصرف کننده کار کنید ، جایی که فرهنگ جذب و حفظ “مشتریان مادام العمر” از طریق محتوای جذاب و داستان گویی وجود دارد ، این می تواند نقشی باشد که به دنبال آن هستید.

شما به عنوان دستیار تجارت الکترونیکی از تجارت در تمام وظایف مرتبط با تجارت تجاری وب سایت مارک پشتیبانی خواهید کرد.

این نقش محوری در ایجاد تقویم تجاری انگلستان و مدیریت تجارت و راه اندازی روزمره سایت سرزمین انگلستان است.

  • تجارت قوی محصول
  • بینش و روند برای بهینه سازی
  • تحلیل رقبا
  • دارایی های خلاقانه و داستان سرایی
  • سایت را برای بهبود عملکرد ، کاهش نرخ پرش و خروج بهینه کنید.

بنابراین ، باید از KPI تجارت الکترونیکی ، اهرم های Google Analytics و Trading آگاهی داشته باشید و همچنین توانایی کار با سرعت در این محیط رشد دو رقمی را داشته باشید.

زمینه ایده آل بخش ؛ کالاهای مصرفی حق بیمه / لوکس یا شاید یک خرده فروشی ممتاز.

اگر تجربه و مهارت های لازم را با درک مصرف کننده لوکس دارید ، دوست داریم از شما بشنویم. لطفاً CV خود را از طریق [email protected] به نقل از CosBus در درخواست خود به علی رفل ، مشاور اصلی – بخش بهداشت و زیبایی در VPSs ارسال کنید.

لطفا توجه داشته باشید که به دلیل حجم برنامه هایی که دریافت می کنیم ، تنها 5 روز کاری با نامزدهای موفق تماس خواهیم گرفت. ممنونم از اینکه درک می کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>