دستگاه تست لمس کم Coty در حال تغییر رایحه در فروشگاه است

دستگاه دیجیتال تحت تأثیر همه گیری ویروس کرونا ، به نگرانی های بهداشتی مشتریان خرید در فروشگاه پاسخ می دهد

Coty ، دارنده مجوز Marc Jacobs و Calvin Klein ، سیستم جدید آزمایش عطر بدون لمس را برای خرده فروشان آجر و ملات معرفی کرده است.

برای رد کردن تداخل بین آزمایش کننده های رایحه در هوا ، دستگاه دارای دیجیتال نمونه ای از رایحه را روی بازوی مشتری یا مخلوط می کند ، تا نمونه دقیق تری داشته باشد و ضایعات رایحه را کاهش دهد.

شرکت سو نبی قرار است در ماه جاری میلادی به بازارهای مهم اروپا راه یابد و همچنین اواخر امسال این سرویس را در آسیا راه اندازی خواهد کرد.

کلیر کاترین- مرسیه ، Coty’s VP Retail Experience گفت: “با بازگشت خریدهای حضوری ، سلامتی و ایمنی مصرف کنندگان همیشه در خط مقدم ذهن ما هستند.”

“با استفاده از یک قطره مایع به پوست با همان جبران آزمایشگاه های سنتی ، این فناوری جدید زباله های غیر ضروری را از بین می برد و یک جایگزین ایمن و بدون تماس برای آزمایش ارائه می دهد.”

تجارب آزمایشی در ابتدا در ماههای ابتدایی شیوع بیماری بهم ریخته شد و خرده فروشان از فروشگاههای خود نمونه برداری کردند.

اما با افزایش محدودیت ها در سراسر جهان ، فروشگاه ها مجدداً خدمات را به مقصد خود بازگردانده اند و این وقفه باعث ایجاد نوآوری در فضای آزمایش شده است ، زیرا بهداشت یکی از نگرانی های عمده خریداران زیبایی است.ارائه دهنده راه حل های نمونه ، Arcade Beauty فرصتی را برای توسعه آزمایشگران جدید برای مطابقت با تغییر نگرش در بازار به وجود آورد و برچسب لایه بردار و تک دوز خود را که با عطر ، پایه و آرایش سازگار است ، معرفی کرد.

“روش سنتی ما برای توزیع نمونه قبلاً در مجلات بود و برای این منظور ، یک برچسب کوچک را در صفحه یک مجله قرار می دهیم. بنابراین ما این فناوری را برای چسباندن این برچسب به کارت های کوچک یا روی تابلو تطبیق داده ایم. ”

“ما یک راه حل پوستی داریم که به مشاور زیبایی اجازه می دهد پوست آن را جدا کند و یک دوز واحد به یک مصرف کننده در فروشگاه بدهد.”

در همین حال ، ابزار رایحه دیجیتال Puig به مشتریان این امکان را می دهد تا عطرها را بدون بو و آزمایش انتخاب کنند.

AILICE لقب گرفته ، با الهام از آلیس از طریق شیشه ، مشتریان می توانند هنگام ورود به فروشگاه ، کد QR را اسکن کنند ، رایحه ای را اسکن کنند و AILICE اطلاعات رایحه را تجزیه و تحلیل می کند.

Puig اولین بار در سپتامبر سال گذشته به فروشگاه های Penhaligon راه یافت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>