در واقع بنزن در مطالعه ضد آفتاب به چه معناست؟

Macrene Alexiades ، متخصص پوست و استادیار بالینی در دانشکده پزشکی Yale ، ساکن نیویورک ، و همچنین وی در هیئت تحریریه مجله جراحی پوست ، می گوید: “من نگران مقادیر کمی بنزن نیستم.” وی گفت: “آنچه كه من نگران آن هستم این است كه وقتی شما سطح بنزن بین شش تا هفت درصد صحبت می كنید. این بسیار نگران كننده و بسیار سرطان زاست” ، به خصوص به این دلیل كه بنزن حلال بسیار فرار است ، “این بدان معنی است كه این نوع ترکیبات آلی به غشای سلولی خود خیلی سریع و راحت نفوذ کنید ، بنابراین اگر آن را روی سطح پوست داشته باشید ، 100 درصد از طریق پوست وارد جریان خون می شود. “

استاد شیمی جو شوارتز ، مدیر دفتر علوم و جامعه در دانشگاه مک گیل در مونترال ، در اوایل ماه جاری به واشنگتن پست گفت که او تخمین می زند که استفاده از یک ضد آفتاب با بالاترین سطح بنزن در مطالعه Valisure در مورد معادل نیمی از مقدار بنزنی که از تنفس هوای شهر برای یک روز دریافت می کنید. وی همچنین خاطرنشان کرد که بنزن به دلیل فرار بودن به سرعت تبخیر می شود ، “بنابراین وقتی آن را روی پوست خود قرار می دهید ، شک می کنم قبل از اینکه جذب شود بیشتر آن تبخیر می شود.”

مراقب نظریه های آلودگی باشید.

هر یک از متخصصان پوست و دانشمندان که جذابیت برای این داستان صحبت کرد معتقد است که همه علائم از مطالعه به یک آلودگی تولید تصادفی اشاره دارد ، نه برخی از تاکتیک های مخرب ، کاهش هزینه با مواد سرطان زا.

اطمینان بخش؟ در واقع ، طبق گفته ران رابینسون ، شیمی دان و مدیر عامل زیبایی BeautyStat ، این سsال را ایجاد می کند (که البته حتی باعث ایجاد س questionsالات بیشتری می شود): چگونه به آنجا رسید؟ اورام می گوید: “پاسخ کوتاه این است: ما واقعاً نمی توانیم اطمینان داشته باشیم و شما نمی توانید در مورد چگونگی این اتفاق ، قواعد پنهانی یا فرضیات قائل شوید.”

در این مرحله ، ما بیشتر از پاسخ به س questionsالات و تئوری های آلودگی داریم تا حقایق. آنچه ما می دانیم این است که ، حتی در همان مارک ، برخی از ضد آفتاب ها حاوی بنزن بودند در حالی که برخی دیگر از آنها نبودند. به همین دلیل تعداد دسته های ذکر شده در این مطالعه کلیدی است: این بدان معناست که همان ضد آفتاب از یک دسته دیگر ممکن است حاوی بنزن نباشد و می تواند به مصرف کنندگان کمک کند تا تشخیص دهند که آیا کرم های ضد آفتاب متعلق به آنها در یافته های Valisure قرار گرفته است یا نه.

FDA چه می گوید؟

در کشف مارس بنزن در برخی از مواد ضد عفونی کننده دست توسط Valisure ، FDA بیانیه ای را به اخبار بلومبرگ ارائه داد که در آن گفته شده بود ، “آژانس به تولید کنندگان ، توزیع کنندگان ، بسته بندی مجدد و واردکنندگان یادآوری می کند که آنها مسئول کیفیت محصولات خود هستند و از تولید کنندگان می خواهد محصولات مواد تشکیل دهنده برای اطمینان از مطابقت با مشخصات و عاری از آلودگی مضر. ” در آن بیانیه ایمیل ، سخنگوی جرمی کان افزود که خرده فروشان باید محصولات را در صورت نگرانی از نظر كیفیت حذف كنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>