در مورد رنگ – و رنگ گرایی – در تایلند | عکسها

“قرمز ورمیلیون یک رنگ مهم در فرهنگ آسیا است. این نماد شانس ، شادی و خوشبختی است و به نوعی مانند حالت خنثی ماست – ما از آن برای تعریف فضاها ، دیوارها و سقف ها در معابد استفاده می کنیم. “Barose ، که توصیه می کند رژ لب مات Serge Lutens را در N1 با رژگونه Srichand جفت کنید از The Day in D07 (مارکی تایلندی که می توانید در آمازون پیدا کنید) و Kate Tokyo Eyeshadow در BR 7. تاپ واتانیکا.

عکس توسط Wasan Puengprasert

اما خوشحالم که در اینجا نیز تغییراتی مشاهده می کنم. Candy Kulchaya برنده شد چهره تایلند و یک مدل موفق در تایلند است. او به همراه Dream Passalak یکی از مدل های این داستان است. پوست طلایی آنها با نور طلایی خورشید در اینجا واقعاً زنده می شود. رنگ های تند با موهای تیره ، پوست تیره و چشمان تیره شگفت انگیز به نظر می رسند.

پدرم طاووس و طوطی به عنوان حیوان خانگی داشت و من هنگام پرت شدن آنها روی زمین پرهای آنها را جمع می کردم. باغ ما سرسبز با فرانگیپانی ، ارکیده ، نیلوفر آبی و یلانگ یلانگ بود که من آنها را می چینم و به اتاقم می آورم. این خاطرات از نگاهی که در این صفحات می بینید الهام گرفت. من احساس خوشبختی می کنم که در تایلند بزرگ شده ام – این رنگ ها حساسیت های من را شکل داده است – و من می خواهم که آسیایی های پوست تیره تر بدانند که پوست آنها بوم مناسب برای این همه رنگ زیبا است.

عکاس: Wasan Puengprasert. سبک مد: Jirat Subpisankul. مو: Phoontas Lertmanorat. گریم: Dilokrit Nick Barose. مکان: با احترام از هتل ریوا آرون بانکوک. تصویر سربی: بالا Tawn-c.

این داستان در اصل در ماه مه 2021 در Allure منتشر شد. نحوه اشتراک در اینجا را بیاموزید.


بیشتر بخوانید از شماره زیبایی جهانی ما:


خواندن تمام شد؟ این روال روز شستشوی 7 مرحله ای را بررسی کنید:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>