در داخل نصب منحصر به فرد Elemis ‘Harrods

مورد علاقه زیبایی بریتانیا طراحی خرده فروشی جدیدی را همراه با نشانه های لندن محور و بسته های اختصاصی محصول ارائه می دهد

کالای اصلی مراقبت از پوست انگلیس ، Elemis از نسخه اصلاح شده هویت فروشگاهی خود در تأسیسات جدید هارودز رونمایی کرده است.

با افتتاح امروز ، فضای طبقه همکف فروشگاه Knightsbridge فروشگاه های زنجیره ای فروشگاه های لوکس ، اولین مفهوم آجر و ملات جدید المیس است و براساس معماری گرجی با نشانه های تصویری است که به خانه های بزرگ شهر اشاره می کند و کلوپهای آن دوره فقط برای اعضا.

در داخل ، تمبر بصری اِلیمیس ، جعبه تلفن نمادین لندن ، که درج اخیر از مارک تجاری است ، با محصولات نسخه محدود در مرکز امتیاز نمایش داده می شود. در حالی که یک دیوار اختصاصی داستان 30 ساله نام تجاری را روایت می کند.

طرح های کاغذ دیواری ، که بسته های منحصر به فرد محصولات را تزئین می کنند ، از ویلیام موریس ، طراح انگلیسی الهام گرفته است ، که آثار وی در موزه ویکتوریا و آلبرت لندن به نمایش گذاشته شده است.

مشخصه برجسته فضا منطقه HD Skin مشاوره است که با تهیه نقشه صورت با دوربین HD Skin Reveal Elemis ، یک ابزار تشخیصی عمیق و یک مشاوره رایگان با یک تکنسین Elemis ارائه می شود.

بسته های پیشنهادی محصولات شامل چهار دوره درمانی منحصر به فرد Harrods شامل نمادهای Pro-Collagen Rose Elemis (150 پوند) ، ماسک تزریق Ultra Smart Aqua (120 پوند) ، Ultra smart Pro-Collagen Day & Night Heroes (380 پوند) و بهترین از Elemis (200 پوند) ، که دارای محصولات پرفروش از محدوده Pro-Collagen Elemis است.

اولین مورد دیگر برای این برند که به طور انحصاری در Harrods در دسترس است ، اسانس صاف کننده پوست جدید Elemis با نام تجاری Dynamic Resurfacing (60 پوند) است.

“جوهر” سبک و شیرین جدید با عصاره شیره درخت توس ، عصاره میکروبیوتای گل پرسلان و ترکیبی از اسیدهای گیاهی ، لاکتیک و تارتاریک تزریق می شود تا روشنایی را افزایش داده و چهره ای صاف نشان دهد.

با تأمین آبرسانی کامل و بهبود نوسازی پوست ، این محصول به حداقل رساندن منافذ پوست نیز کمک می کند.

کری ایوانز ، مدیر کل بریتانیا ، المیس ، مشارکت در خرده فروشی را هم افزایی توصیف کرد و گفت که امیدوار است فضای جدید “باعث ایجاد هیجان و آموزش برای مشتری زیبایی Harrods” شود.

در همین حال ، میا کالینز ، رئیس زیبایی در هارودز ، گفت که ورود نام تجاری به فروشگاه “اضافه” عالی به نمونه کارهای زیبایی هارودز خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>