در اینجا نحوه فهمیدن اینکه بالاخره “شعله دوقلو” خود را پیدا کردید آورده شده است

آیا تاکنون کسی را ملاقات کرده اید که مسیر زندگی شما را کاملاً تغییر داده باشد؟ ممکن است از آن شما باشد شعله دوقلو. اما این اصطلاح دقیقاً به چه معناست؟ و ، شاید مهمتر از همه ، از کجا می دانید که مال خود را پیدا کرده اید؟

لیزا والژوس ، مربی روانپزشکی و مربی عشق می گوید: “این ارتباطات عاشقانه در سطح بالا وجود دارد ، اما یک سو pretty تفاهم جدی نسبت به معنای آن وجود دارد.” بسیاری از افراد تصور می كنند كه شعله دوقلو همان چیزی است كه مانند یك روح رمانتیك است و از اصطلاحات به جای هم استفاده می كنند ، اما این موارد كاملاً متفاوت هستند. گرچه آنها می توانند روابط عاشقانه باشند ، اما می توانند ماهیتی کاملاً افلاطونی داشته باشند. به هر حال ، رابطه جنسی همه چیز نیست ، و شعله های دوقلو روابط شدید و تغییر دهنده زندگی است که می تواند برای همیشه فرد شما را تغییر دهد.

گتی ایماژ

بنابراین ، شعله دوقلو چیست؟

برخلاف تصور عمومی ، یک شعله دوقلو جفت روح شما نیست. شعله دوقلوی شما حتی لازم نیست شخصی باشد که عاشقش شوید (گرچه اغلب اینگونه است). والخوس می گوید: “این نوع ارتباط سطح بالا و مبتنی بر روح ، مربوط به عاشقانه نیست. بلکه در مورد رشد معنوی است.” “شما با آنها ملاقات می کنید و زندگی شما کاملاً تغییر می کند. شما جهان را متفاوت می بینید. این شما را هل می دهد تا بخواهید با الهیات ، تغییر هوشیاری درگیر شوید و در این تجربه به موجودی بهتر و روح انگیز تبدیل شوید.” شعله دوقلو می تواند یک شریک رمانتیک ، یک دوست ، یک مربی یا حتی یک دانش آموز باشد.

رابطه هر دو طرف پیش می رود. این یک خیابان معنوی یک طرفه نیست. وقتی با شعله دوقلوی خود روبرو می شوید ، آنها برای همیشه زندگی شما را تغییر می دهند و شما نیز همان کار را برای آنها انجام می دهید. به گفته درمانگر انرژی شهودی تاشا ناصر ، یک رابطه شعله ور دوقلو به ما کمک می کند تا مردان و زنان الهی را در درون همه ما متحد کنیم. (همه ما صرف نظر از جنسیت خود دارای انرژی های مردانه و زنانه هستیم).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>