در اینجا آنچه احتمال شما را برای دریافت برچسب های پوستی بیشتر می کند ، آورده شده است

اگر از خود می پرسید که چگونه برچسب های پوستی را پاک کنید ، تنها نیستید. طبق گفته لورل ناورسن گراگتی ، متخصص پوست ، دارای مجوز هیئت مدیره ، برداشتن برچسب پوست چیزی است که بیماران به طور مداوم از او می پرسند. وی افزود: “مردم هر روز به من مراجعه می كنند و می پرسند:” در مورد این برچسب های پوستی چه می توانم انجام دهم؟ چگونه می توانم از شر آنها خلاص شوم؟ “

اصطلاح پزشکی برچسب پوست است آکروچوردون یا پولیپ فیبروپیتلیال. Bichchau Michelle Nguyen ، متخصص پوست و هیئت مدیره و مدیر جراحی میکروگرافی Mohs در مرکز پزشکی Tufts در بوستون ، می گوید جذابیت که آنچه ما برچسب های پوستی می نامیم در واقع فقط ضایعات پوستی خوش خیم است که از بافت طبیعی پوست تشکیل شده است.

دقیقاً برچسب پوست چیست؟

متخصص پوست و موقت از هیئت مدیره مستقر در شهر نیویورک می گوید: “برچسب های پوستی رشد بیش از حد پوست کاملاً گوشتی و خوش خیم است. گرچه به هیچ وجه خطرناک نیست ، اما اغلب از نظر زیبایی آزار دهنده هستند. شاری مارچبین ، که به همین دلیل اغلب برچسب های پوستی را از روی بیمارانش پاک می کند.

“هر کسی می تواند برچسب های پوستی بزند اما این علامت در بزرگسالان بسیار بیشتر است و بیشتر در مناطق اصطکاک از جمله زیر بغل ، چین کشاله ران ، ران های داخلی و اطراف گردن ، همچنین در صورت ، اطراف چشم و زیر مشاهده می شود. سینه ها ، “Marchbein می گوید.

جوشوا زایچنر ، متخصص پوست مورد تایید هیئت مدیره شهر نیویورک می افزاید: برچسب های پوستی ، متشکل از پوست و چربی اضافی ، دارای یک جز genetic ژنتیکی برای آنها است ، و افرادی که والدین آنها را دارند ، بیشتر احتمال دارد که خود آنها را بدست آورند. نگوین همچنین یادآور می شود که چاقی و بارداری نیز می توانند در ایجاد برچسب های پوستی نقش داشته باشند.

آنها این کار را نمی کنند نیاز داشتن مارک بین توضیح می دهد که باید برداشته شوند ، اما از آنجا که آنها می توانند رشد کنند ، می توانند در واقع در پایه ساقه جایی که به پوست متصل شده اند ، روی خود پیچیده و باعث قرمزی و درد شوند.

گراگتی با بیان اینکه اغلب در مناطق اصطکاک مانند گردن ، زیر بازوها ایجاد می شود ، افزود: “برچسب های پوستی می توانند روی لباس ساییده شوند یا جواهرات را به خود جلب کنند و سپس آنها را بسیار تحریک کرده و ملتهب کنند. برچسب های پوستی برخی از افراد حتی خونریزی می کنند.” ، ران ها و حتی اطراف پلک ها.

چه چیزی خطر ابتلا به برچسب های پوستی را افزایش می دهد؟

برچسب های پوستی بیشتر از کودکان در بزرگسالان اتفاق می افتد. زنان و مردان با نرخ برابر تحت تأثیر برچسب های پوستی قرار می گیرند. همانطور که گفته شد ، چند عامل وجود دارد که می تواند به ایجاد برچسب های پوستی مرتبط باشد.

وزن

چاقی و اصطکاک پوستی همراه آن یکی از بازیگران اصلی در ایجاد برچسب های پوستی است. پوست به احتمال زیاد به خود می مالد و این اصطکاک باعث تحریک رشد برچسب پوست می شود.

بارداری

بدن در دوران بارداری به طور کلی رشد می کند و انواع ضایعات پوستی در این دوران رشد می کنند. این حالت رشد ، همراه با وزن بدن سنگین تر از حد معمول ، دیابت بارداری احتمالی (که ممکن است با برچسب های پوستی مرتبط باشد) و افزایش اصطکاک در مناطق مالش می تواند منجر به ایجاد برچسب های پوستی در دوران بارداری شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>