درمان پلاسمای غنی از پلاکت برای ریزش مو: آنچه در این زمینه باید بدانید

آیا در مورد بهترین درمان های پوست سر ، گپ های گروهی را شروع می کنید؟ لایه بردارهای Google AHA و BHA تا ساعات آخر؟ شما مردم ما هستید و ما می دانیم که شما عاشق خواهید شد علم زیبایی، مجموعه ای در Allure.com که عمیقا به چگونگی و چرایی پشت محصولات مورد علاقه شما می پردازد. برای بی حوصلگی حتی بیشتر ، بررسی کنید پادکست علم زیبایی، تهیه شده توسط ویراستاران ما.

تاکنون احتمالاً با “صورت خون آشام” ، یک درمان پوستی آشنا شده اید ، یا حداقل چیزی در مورد آن شنیده اید که اساساً از خون خود برای کمک به ایجاد رنگ درخشان و جوان استفاده می کند. چیزی که احتمالاً از آن نشنیده اید این است که یک وجود دارد مشابه درمان ریزش مو ، و بله ، به خون شما نیز نیاز دارد.

نامیده می شود پلاسمای غنی از پلاکت، موسوم به PRP، Joshua Zeichner ، مدیر تحقیقات زیبایی و بالینی در پوست ، در بیمارستان Mount Sinai در شهر نیویورک می گوید. نحوه کار این روش به این صورت است: “خون ما از دو جز main اصلی ، گلبول های قرمز و پلاسما ساخته شده است.” “پلاسما حاوی گلبول های سفید خون و پلاکت ها است که سرشار از فاکتورهای رشد هستند.”

فاکتورهای رشد ، به تعبیری ، نقش پیام رسان ها را بازی می کنند و به سلول های پوست علامت عملکرد می دهند. در حقیقت ، آنها در پزشکی برای درمان طیف وسیعی از مسائل بهداشتی ، از جمله آرتروز ، علائم پیری و غیره استفاده شده اند. Zeichner می گوید خبر خوب برای هر کسی که موهای کم پشتی دارد این است که عوامل رشد می توانند “به تحریک فعالیت فولیکول های مو و رشد موهای جدید.

استفاده از PRP “یک گزینه درمانی عالی برای ریزش مو است زیرا دارای تعدادی مقاله علمی است که نشان می دهد اثر آن افزایش تعداد مو ، ضخامت مو و مرحله رشد چرخه مو است”. متخصص پوست در شهر نیویورک و مدیر گروه تحقیقاتی Sadick برای درک و درمان ریزش مو.

در واشنگتن دی سی ، تینا آلستر ، متخصص پوست با مجوز هیئت مدیره ، PRP را با سایر راه حل های اثبات شده از نظر بالینی برای ریزش مو ، از جمله مکمل های خوراکی (مانند برنده Best of Beauty Nutrafol) و مواد موضعی مانند Rogaine ترکیب می کند.

وی می گوید: “قبل از ایجاد درمان رشد موی” یك و تمام “، كارهای زیادی باید انجام شود. “در حال حاضر ، من معتقدم که درمان های ترکیبی اساسی ترین را ارائه می دهند [results] برای بیماران من. “گفته شد ، او PRP را” مانند MiracleGro “برای پوست سر می نامد به این معنی که” سیستم ترمیم طبیعی بدن را تقویت می کند “در حالی که رشد را تحریک می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>