درآمد Inter Parfums در اوج بیماری همه گیر 80٪ افزایش می یابد

این ارقام بهترین عملکرد متعلق به عطر در Q4 از نظر فروش را دارند

Inter Parfums ، دارنده پروانه عطرهای جیمی چو ، پاول اسمیت و کیت اسپاد ، از افزایش 80 درصدی درآمد در اوج شیوع بیماری همه گیر خبر داده است.

نتایج Q4 ، برای سه ماه منتهی به 31 دسامبر ، نشان می دهد که درآمد عملیاتی با 115٪ افزایش به 26.5 میلیون دلار آمریکا از 12.3 میلیون دلار در مدت مشابه در سال 2019 رسیده است.

در همین حال ، فروش خالص در اروپا و ایالات متحده بیش از 8 درصد افزایش داشته است. قوی ترین نتایج سه ماهه چهارم این شرکت در سابقه ثبت شده است.

به گفته ژان مادر ، رئیس و مدیرعامل Inter Parfums ، با وجود عدم راه اندازی جدید در طول سه ماه ، بزرگترین مارک های اروپایی این شرکت Montblanc ، Jimmy Choo و Coach به ترتیب رشد فروش 9.8٪ ، 13.4٪ و 18٪ را داشتند.

وی افزود: “در طول سال گذشته ، همه گیری Covid-19 و عواقب آن به طور گسترده و منفی بر فروش در تمام مناطق تأثیر گذاشت ، با شیب دارترین افت فروش سال به سال در دو بازار کوچکتر ما ، خاورمیانه و اروپای شرقی ، به ترتیب 35.5 و 40 درصد پایین تر

“دو بازار بزرگ ما ، آمریکای شمالی و اروپای غربی ، به مراتب کمتر از 17.8٪ و 20.7٪ کاهش فروش داشتند.

“بیشتر کاهش 28.2 درصدی فروش در آسیا ناشی از کاهش چشمگیر سفرهای هوایی و تأثیر متناظر بر تجارت خرده فروشی سفر است.”

به همین منظور ، برای کل سال ، فروش خالص Inter Parfums در مقایسه با سال 2019 تقریبا 25٪ کاهش یافت ، در حالی که درآمد خالص 36.6٪ بود.

با این حال ، به دلیل افزایش چشمگیر فروش Q4 ، Inter Parfums راهنمایی های خود را در سال 2021 افزایش داده و در محدوده 1.40 و 1.45 دلار قرار می دهد ، زیرا برای بسیاری از محصولات در طول سال آماده می شود.

“در سه ماه از زمان ارائه راهنمایی های اولیه 2021 ، به لطف هجوم سفارشات برای مارک های تثبیت شده ، افزودن فروش Kate Spade New York و MCM و سایر محصولات ، در مورد چگونگی تحقق سال ، دید بیشتری پیدا کرده ایم. علائم عمومی مطلوب از شبکه توزیع ما “، گفت: راسل گرینبرگ ، معاون پارفرامز و مدیر مالی مدیر راس.

این گروه همچنین سود نقدی سه ماهه خود را که برای کمک به اوضاع طوفان همه گیر متوقف شده بود ، بازگرداند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>