دبنهام پس از بیش از 200 سال از خیابان بزرگ خارج می شود

پیش بینی می شود آخرین فروشگاه اصلی در 15 مه بسته شود

دبنهام پس از گذشت بیش از 200 سال در خیابان بزرگ ، از آخرین مقصد خشت و خمپاره خداحافظی می کند.

مسئولان پس از تصرف آن توسط ابرقدرت آنلاین Boohoo ، آخرین فروشگاههای باقی مانده فروشگاههای اصلی خرده فروشی انگلیس را می بندند.

حدود 25 فروشگاه در سراسر انگلیس برای آخرین بار در 8 مه مغازه ها را تعطیل می کنند ، و پس از آن 49 فروشگاه دیگر در سراسر کشور و همچنین در ولز و ایرلند شمالی در 12 و 15 مه وجود دارد.

سخنگوی دبنهام گفت: “طی ده روز آینده ، دبنهام برای آخرین بار در تاریخ 242 ساله خود درهای خیابان بزرگ را می بندد.”

“صمیمانه تشکر می کنیم از همه همکاران و مشتریانی که در این سفر به ما پیوسته اند.

“ما امیدواریم که قبل از خداحافظی نهایی از خیابان بزرگ انگلیس ، آخرین بار همه شما را در فروشگاه ها ببینیم.”دبنهام نیز که اکنون متعلق به تجارت آنلاین زیبایی و مد محمود کمانی و کارول کین است ، از مالک خود پیروی می کند و به یک تجارت فقط آنلاین تبدیل می شود ، اما با نام خانوادگی خود به فعالیت خود ادامه می دهد و فعالیت های تجارت الکترونیکی خود را حفظ می کند.

تصمیم برای خالی کردن مقصد خرده فروشی آن ، ضربه قابل توجه دیگری به خیابان های بزرگ انگلیس است که منجر به آتش سوزی می شود و منجر به از دست دادن شغل در حدود 12000 خواهد شد.

پس از چند سال دردسرساز برای خرده فروش فروشگاه های قرن 18 ، و با وجود شیوع بیماری همه گیر Covid-19 برای مقاومت در برابر آن ، Boohoo زنجیره خرده فروشی را با قیمت قابل توجه پایین تر تأمین کرد.

تجارت آنلاین دبناهامس ، که تخمین می زند سالانه حدود 300 میلیون بازدید کننده داشته باشد ، در سال مالی گذشته 400 میلیون پوند فروش داشته است.

با این حال ، Boohoo فقط با یک هفتم قیمت (55 میلیون پوند) توانست تجارت را افزایش دهد.

در زمان فروش ، جف رولی ، مدیر مشترک و شریک FRP Advisory ، شرکت نظارت بر پایان دارایی های دبنهام ، گفت: “ما خوشحالیم که آینده این مارک بزرگ را تأمین کردیم و ایجاد کردیم فرصتی برای یک تجارت جدید با مارک Debenhams که به شکلی متفاوت فراتر از همه گیری ظاهر شود. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>