داگلاس بازرگانی تجارت جنوب اروپا را بازسازی کرده و رئیس اجرایی را منصوب می کند

این اقدام به دنبال تصمیم داگلاس برای بستن حدود 20٪ از خرده فروشی های این شرکت با آشکار شدن اثرات کامل بیماری همه گیر ویروس کرونا انجام شد.

خرده فروش زیبایی آلمان ، داگلاس ، مدیر اجرایی کسب و کار ایتالیایی خود ، فابیو پامپانی را ارتقا to داد تا از فعالیت های اسپانیایی و پرتغالی این گروه نیز برخوردار باشد.

از تاریخ 21 مارس ، وی به عنوان رئیس بخش تازه اروپای جنوبی که ترکیبی از این سه تجارت است ، متهم به ایجاد حضور شرکت در مناطق می شود.

پامپانی در سال 2017 به خرده فروش پیوست که داگلاس زنجیره عطرسازی ایتالیایی Leading Luxury Group (LLG) را خریداری کرد و در راس شرکت تابعه ایتالیا قرار گرفت.

در اقدامی مشابه ، خرده فروش مستقر در دوسلدورف مدیر مالی ایتالیا خود را مارکو جیوگیتا در نقشی مشابه برای گروه اروپای جنوبی معرفی کرده است.

وی به عنوان بخشی از نقش خود ، در کنار مسئولیت های خود در شعبه ایتالیا ، فعالیت های مالی سه کشور را هماهنگ خواهد کرد.

داگلاس مانند همتایان اروپایی خود قادر به مذاکره از طریق بیماری همه گیر Covid-19 بدون آسیب نبوده است.

اثرات شیوع این خرده فروش را مجبور به کاهش حدود 20٪ از فروشگاه های زیبایی اروپا کرده و 2500 شغل را در معرض خطر قرار داده است.

بیشتر 500 فروشگاه که قرار است در پاییز تعطیل شوند ، در منطقه اروپای جنوبی و همچنین 60 مورد از 430 محل فروش آجر و ملات آلمان خواهد بود.

صحبت کردن با تجارت لوازم آرایشی در آن زمان ، سخنگوی داگلاس گفت: “ما سعی خواهیم کرد مشاغل آسیب دیده در مغازه های دیگر را به کارمندان ارائه دهیم ، اما به دلیل قفل کردن بسیاری از مغازه های ما بسته شده اند ، این امر بسیار محتمل نیست.”

در نتیجه ، Covid-19 تجارت الکترونیکی داگلاس را کاملاً در کانون توجه قرار داده است زیرا فروش در سال تقویم سال 2020 با رکورد 1 میلیارد یورو با حاشیه دو رقمی EBITDA حاکی از افزایش 50 درصدی بازدید از فروشگاه آنلاین خود است. .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>