داگتر نه ساله ویکتوریا بکهام آخرین آرایش چشم خود را انجام داد

هیچ چیز مانند پیوند مادر و دختر وجود ندارد ، به ویژه هنگامی که مادر شما یک ستاره پاپ سابق است و صاحب نام تجاری زیبایی با نام ویکتوریا بکهام. در ویدئوی اخیر اینستاگرام ، دخترش ، هارپر بکهام ، 9 ساله ، به هواداران می آموزد که چگونه و از سایه های براق و براق ویکتوریا بکهام بیوتی استفاده کنند و از مادرش به عنوان مدل استفاده کنند.

شما قسم می خورید که هارپر در ویدئویی که ویکتوریا در 22 مارس به اینستاگرام ارسال کرده است یک حرفه ای فصلی است. شما چهره کودک را نمی بینید ، فقط انگشتانش از سایه ها استفاده می کنند و صدای کوچک و زیبا او که در کنار او روایت می کند. ویکتوریا در این عنوان به اشتراک می گذارد که این “چشم چشم بهار” او است وقتی که نشسته و از درمانی که برای یک ستاره واقعا مناسب است لذت می برد.

هارپر کار خود را با اضافه کردن درپوش جلد زیبایی ویکتوریا بکهام در Tea Rose (رنگ طلایی به رنگ گل رز) به تمام درهای مادرش شروع می کند. سپس ، او سایه طلای چشمک زن هانی را به چین و چروک زد تا ظاهر براق را به پایان برساند. به هیچ برس دیگری نیازی نیست – هارپر فقط از دو انگشت برای سایه زدن استفاده می کند. برای خاتمه دادن ، ویکتوریا توصیه می کند از ریمل مژه Future Lash مارک استفاده کنید ، گرچه او و هارپر آن را روی دوربین اعمال نمی کنند.

جلد زیبایی Victoria Beckham Beauty Luster در عسل روی زمینه سفید

لوستر درپوش زیبایی ویکتوریا بکهام

36 دلار

زیبایی ویکتوریا بکهام

این آموزش منحصراً بر روی چشم متمرکز است ، بنابراین پایه ویکتوریا کاملاً بی عیب و نقص است. پوست او درخشان است ، ابروها به کمال کامل رسیده و لب های او با یک براقیت خوب براق پوشانده شده است. در مجموع ، Posh Spice مانند همیشه درخشان و زیبا به نظر می رسد و طرفداران نگاهی اجمالی به آموزش چشم از کوچکترین فرزند ستاره اند.


بیشتر بخوانید درباره آموزش های آرایش:


اکنون ، تماشا کنید که لانا کاندور 9 کار را انجام داده است که قبلاً هرگز انجام نداده است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>