دارنده پروانه کاندوم Playboy Three Pears Brands نمونه کارهای زیبایی را گسترش می دهد

صاحب زیبایی مستقر در انگلستان پنج مارک قدیمی را در زمینه مراقبت از مو ، لوازم آرایشی و مراقبت های شخصی خریداری کرده است

Three Pears Brands با خرید مجوز برای پنج مارک کالاهای مصرفی مجموعه خدمات مراقبت شخصی خود را گسترش داده است.

مارک Harmony ، فرمول کننده خوشبو کننده Amplex ، خالق لوازم آرایشی رنگی Leichner و مارک اصلاح Ingram به نمونه کارهای زیبایی آن می پیوندند.

این شرکت همچنین مارک شستشوی Stergene را نیز به دست آورده است که همه آنها از گروه Lornamead گرفته شده است.

ادوارد دان ، رئیس سه مارک مارک ، گفت: “ما خوشحالیم که به دست آوردن این مارک ها با همکاری نزدیک در تیم Lornamead برای اطمینان از انتقال بی نقص مارک ها برای اطمینان از حفظ یک زنجیره تامین ثابت ، نتیجه گیری می کنیم.”

“توزیع اکنون از مرکز توزیع مستقر در میدلندز خواهد بود و ما قصد داریم شبکه زنجیره تامین موجود خود را در بیش از 40 کشور برای رشد و توسعه مارک ها ادغام کنیم.”

لیست زیبایی Three Pears Brands شامل Cyclax ، Nailoid ، Clasicure و مارک مراقبت از مو Natural Classic است.

این شرکت مستقر در انگلستان همچنین مجوز کاندوم و روغن های Playboy را در اختیار دارد.

“این مارک های قدیمی دارای مخزن حسن نیت و اعتماد با مصرف کنندگان و تجارت هستند. میراثی که تاسیس آن سالها به طول انجامیده است. “کریس فالون ، مدیر برند و فروش مارک های سه گلابی افزود.

“اسامی خانوارها یک شبه خانگی نمی شوند. بهتر است فروش ، بازاریابی و توزیع ، مانند مارک تجاری ما ، را در پس مارک های بزرگی مانند این قرار دهیم تا شروع با چیز جدید.

“تمرکز کسب و کار ما خرید و سرمایه گذاری در مارک های معتبر میراثی و میراثی است تا رشد آنها را به حداکثر برسانیم و نمونه کارهای تجاری ما را بسازیم.”

این برند بعنوان بخشی از خریدهای خود در اوایل سال جاری ، برندهای معطر Blue Stratos ، Rapport ، Mandate و Le Jardin را نیز به خود اختصاص داد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>