خورشید گرفتگی از 10 ژوئن می رسد – آنچه در اینجا به معنای شماست ، این است

بر پنجشنبه ، 10 ژوئن، یک خورشید گرفتگی در جوزا های پرفروش وجود دارد. راهی زیبا برای گفتن این مطلب وجود ندارد ، نوزادان ستاره دار ، اما روحیه آشفته خواهد شد. در صورتی که ارتباطات ناخوشایند و موجوداتی که از سوراخ خود خارج می شوند ، شما را از بین نبرد ، عطارد در حال حاضر یکپارچه است ، جایی که تا آنجا باقی خواهد ماند سه شنبه 22 ژوئن. و عطارد ، پیام آور زودیاک ، حاکم سیاره ای جوزای پر زرق و برق اما در عین حال کثیف است. بنابراین خورشید گرفتگی در جوزا در هنگام بازگشت عطارد به چه معناست؟ درام ، کودکان ، درام!

هر ماه ، می توانیم به چرخه ثابت ماه بستگی داشته باشیم: تاریکی مخملی ماه جدید ، روشنایی روشن ماه کامل و تمام مراحل بین شهود الهی. اما هر از چند گاهی ، مدار ماه یک راستای هماهنگی با خورشید ایجاد می کند ، و یک قمر قوی ایجاد می کند که به عنوان گرفتگی.

در مدرسه ، گرفتگی بهانه ای برای بیرون رفتن و استفاده از عینک های خنده دار است. در طالع بینی ، همه کسوف به عنوان ملکه درام شناخته می شوند. به همین دلیل ، گرچه معلم علوم شما ممکن است شما را به بیرون هدایت کند ، ستاره شناسان توصیه می کنند در هنگام گرفتگی در آنجا بمانند و دراز بکشند. زندگی به اندازه کافی نمایشی می شود بدون اینکه مداخله شما آن را بدتر کند! خورشید گرفتگی و ماه گرفتگی (و ما در مورد چگونگی تفاوت آنها صحبت خواهیم کرد) لرزش ها و شگفتی های بزرگی را به همراه دارد. در حالی که ثابت می شود چهار کسوف سال 2021 هرج و مرج کمتری را نسبت به شش موردی که در سال 2020 مشاهده کردیم ، ایجاد می کند ، اما باز هم از شما لازم است که این راهنما را برای عبور از آنها بخوانید.

کسوف چیست؟

گرفتگی ها وقایع کیهانی پویایی هستند که گره های ماه. به زبان ساده ، ماه در یک بیضوی که مرتباً در اطراف زودیاک می چرخد ​​، سر می خورد. بالاترین و پایین ترین نقاط این مدار با گره های ماه مطابقت دارند که در نمودارهای تولد ما به صورت گره های جنوبی و شمالی ظاهر می شوند. گره های جنوبی و شمالی ، که اغلب به آنها گره های سرنوشت می گویند ، نماد گذشته و آینده ما هستند – مسیر کارما. بر این اساس ، کسوف این گره ها را در نمودارهای تولد ما فعال می کند و سرنوشت ما را روشن می کند.

گتی ایماژ

تفاوت بین خورشید گرفتگی و ماه چیست؟

خورشید گرفتگی دو نوع دارد: خورشیدی و قمری. خورشید گرفتگی در فاز ماه جدید زمانی اتفاق می افتد که خورشید و ماه دقیقاً در یک درجه در یک علامت زودیاک قرار بگیرند. در این پیکربندی ، ماه از میان خورشید و زمین عبور می کند و به طور موقت خورشید را پنهان می کند. اگر این اتفاق در هنگام روشنایی روز رخ دهد (همانطور که در آگوست 2017 و در هنگام “گرفتگی بزرگ آمریکا” اتفاق افتاد) نتیجه حیرت انگیز است: برای چند لحظه ، خورشید کاملاً توسط شبح ماه پنهان می شود.

از طرف دیگر ماه گرفتگی با مرحله ماه کامل مطابقت دارد. اما ، برخلاف ماه کامل طبیعی که نور خورشید را منعکس می کند ، در ماه گرفتگی ماه سایه زمین (که به عنوان چتر) در حالی که زمین کاملاً بین خورشید و ماه در هم گره خورده است ، ماه رنگ قرمز مایل به قرمز نشان می دهد – این رنگ متمایز این است که چرا اغلب از آن به عنوان “ماه خونین” یاد می شود. ماه گرفتگی و خورشید گرفتگی همچنین بیانگر انواع مختلف جابجایی در طالع بینی است. یک دقیقه دیگر به آن می رسیم

چه موقع و چگونه می توان خورشید گرفتگی را مشاهده کرد

قبل از اینکه به چگونگی و مکان دیدن این گرفتگی بپردازیم ، بیایید اخبار بد را از سر راه خود برداریم. از نظر یک ستاره شناس ، کسوف می تواند کمی چشمگیر باشد و ماندن در خانه برای غوطه ور شدن در حمام یا حلقه زدن با یک کتاب خوب یا فیلم در دسترس ، ترجیح می دهد بیرون رفتن در چشم طوفان باشد. گرفتگی در جوزا ، به ویژه در اواخر عطارد ، می تواند به معنای وجود پتانسیل درام رابطه ، گفتن حرف اشتباه ، تکانشگری و شایعات غیر ضروری باشد. اگر می خواهید آن را ایمن بازی کنید ، آرام دراز بکشید. با این حال ، اگر از منظر علمی و نجومی به خسوف علاقه مند هستید ، در اینجا نحوه تماشای آن آورده شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>