خوب به نظر می رسد ، اما آیا به نظر می رسد و احساس خوبی دارد؟

برای مارک های لوکس که تمایل به داشتن مواد PCR زیبا دارند

اگر برند شما به پایداری متعهد است ، تصور گزینه ای بهتر از 100٪ پلاستیک PCR دشوار است.

این شامل یک فرآیند پر زحمت برای جمع آوری ، مرتب سازی و تمیز کردن مواد پس از بازار است. کاهش تأثیرات زیست محیطی البته بی ارزش است. اما بسیاری از مارک های لوکس نگرانی در مورد بسته بندی PCR دارند:

آیا از مشکلات کیفی رنج می برد؟ آیا ظاهری شل و ول دارد یا ارزان؟

با توجه به این نکته ، در Epopack ما PCR را در PET Heavy Wall Style خود پیشگام کرده ایم ، تا اطمینان حاصل شود که شما یک ماده قابل بازیافت بینهایت و بدون از بین بردن زیبایی دارید.

بطری ها و شیشه های 100٪ PCR PET ما:

  • ضد شکستگی ، با احساس محکم در دست است
  • حضور فرماندهی در قفسه داشته باشید. مثل شیشه
  • به راحتی می توان با رنگ آمیزی اسپری ، چاپ و مهر زنی داغ سفارشی کرد
  • همچنین از کیفیت طبیعی کمیاب برای انتخاب برخوردار باشید.

سه رنگ طبیعی بسته های PCR ما گزینه جالبی را برای مارک هایی که می خواهند برجسته باشند ارائه می دهند. تولید ویژه آنها به این معنی است که تغییر رنگ ظریف اجتناب ناپذیر است … ساختن هر قطعه منحصر به فرد.

White PCR بیشترین شباهت را به پلاستیک PET بکر دارد. در حالی که رنگ PCR “طبیعی” ما مانند شیشه ای خاص با درخشش شیری برازنده است.

جالب ترین مورد PCR سبز است که از بطری های چای سبز که در فروشگاه های گوشه گوشه تایوان به فروش می رسد بازیافت می شود. این ماده در خارج از کشور نادر است و رنگ حاصل از آن مانند یشم است.

بنابراین با توجه به بافت ، با نگاه و با گزینه های سفارشی سازی ، نیازی به هیچ گونه فداکاری زیبایی برای بسته بندی لوازم آرایشی شما در بطری ها و شیشه های PCR ما نیست.

برای بررسی همه گزینه های موجود در کاتالوگ ما ، یا دریافت نمونه های رایگان ، مدیر پروژه ایمیل امی پان: [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>