خواهران کارداشیان با پرداخت چند میلیون دلاری بر شریک زیبایی سابق خود پیروز می شوند

مجوز Kardashian Beauty ستاره های واقعیت تلویزیون دستور داد 13.5 میلیون دلار حق امتیاز پرداخت کند

خواهران کارداشیان ، کیم ، خلو و کوروتنی ، سرانجام مبلغی که ادعا می کنند شریک زیبایی سابق آنها پس از یک دعوای حقوقی 5 ساله به آنها پرداخت می شود.

دادگاه تجدیدنظر ایالتی کالیفرنیا در اوایل این هفته طرف خواهران قرار گرفت و تصمیم گرفت که به حق آنها 11.5 میلیون دلار حق امتیاز از Haven Beauty ، مجوز دهنده های آرایش قبلی خواهران Kardashian Beauty بدهکار است.

به گفته Haven Beauty ، یکی از شرکت های تابعه Hillair Capital ، همچنین مجبور است 2 میلیون دلار از سود پس از داوری و هزینه های تجدید نظر را دریافت کند. فوربس.

در مدتی قبل از KKW Beauty یا Kylie Cosmetics ، خواهران در سال 2012 فعالیت خود را در زمینه زیبایی آغاز کردند که در اصل مجوز آن از Boldface Licensing + Branding بود و بعداً توسط هیلیر خریداری شد.

با این حال ، در سال 2016 وقتی هاون این سه نفر را متهم کرد که به دلیل عدم موفقیت در تبلیغ محصولات این برند ، مجوز صدور مجوز خود را نقض کرده و این خواهران را بابت 180 میلیون دلار شکایت کرده است ، این روابط به مراتب نامناسب تر شد.

ستارگان واقعیت تلویزیون با یک دادخواست متقابل پاسخ دادند و ادعا کردند که هاون بدون رضایت یا درگیر شدن آنها کاملاً کالاهایی را فروخته است و گفته اند که مجوز دهنده برای محصولات فروخته شده به نام آنها حق امتیاز پرداخت نکرده است.

در سال 2019 ، یک قاضی به هیلیر دستور داد 7.4 میلیون دلار و 3.2 میلیون دلار دیگر سود بپردازد. آخرین تصمیم یک ضربه نهایی از مینا است ، یک بار دیگر در کنار کارداشیان ها قرار گرفت.

گرچه این تصمیم برای اردوگاه کارداشیان یک پیروزی است ، اما این اولین باری نیست که اعضای مشهورترین خانواده جهان درگیر نبرد حقوقی با شرکای زیبایی خود هستند.

مارک های کایلی جنر و کیم کارداشیان وست هنگامی که به ترتیب مذاکرات خود را با شرکت های لوازم آرایشی Coty برای خرید بالقوه سهام در مشاغل آغاز کردند ، توسط تولید کننده Seed Beauty شکایت شدند.

کوتی در ادامه 51٪ سهم تجارت جنر را خریداری کرد و در حال حاضر 20٪ سهام KKW Beauty را در اختیار دارد.

در ژوئن سال گذشته ، سازنده قرارداد ایالات متحده خواستار صدور دستور برای جلوگیری از افشای اسرار تجاری KKW Beauty به کوتی شد و یک هفته بعد از کایلی آرایشی و بهداشتی و مالک سابق کایلی اسکین ، کینگ کایلی ، به این ادعا که این شرکت آگاهانه اسرار تجاری خود را با کوتی به اشتراک گذاشته است ، شکایت کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>