خواننده یزولت آخرین سفیر جهانی لورئال پاریس است

L’Oréal این دختر 26 ساله را صدایی برای نسل خود توصیف کرد و دو کمپین آینده غول زیبایی را پیش رو خواهد داشت

یزولت ، خواننده و ترانه سرای فرانسوی ، برنده جایزه ، به شرکت سفیران جهانی L’Oréal Paris پیوست.

خواننده ‘Corps’ در اولین سفر خود برای سنگین وزن سنگین زیبایی فرانسه در L’Oréal’s Les Nus by Color Riche بازی خواهد کرد و چهره محصول جدید Volume Million Lashes Balm Noir این گروه خواهد بود.

یزولت ، یوسولت اونگونت متولد شد ، هشت سال پیش در یک نمایش استعدادیابی فرانسه به شهرت رسید ستاره جدید که در آن او در سن 19 سالگی نایب قهرمان شد.

علی رغم اینکه این عنوان را از دست داد ، به وی یک قرارداد ضبط با Polydor Records اهدا شد و اولین آلبوم خود را در سال 2015 منتشر کرد.

امسال او در مراسم موسیقی پیشرو فرانسه ، Victoires de la Musique ، برنده جایزه بهترین مکاشفه زن 2021 ، به دلیل استعدادهای خود پاداش گرفت.

این فعال مثبت اندام همچنین در مورد پایان دادن به تبعیض و نژادپرستی صحبت کرده و خواستار نمایندگی بیشتر در جامعه ضمن محکوم کردن چربی سوزی شده است.

جوان 26 ساله گفت: “من بسیار افتخار می کنم که می توانم پیام صلح ، عشق ، فراگیری و پذیرش خود را از طریق L’Oréal Paris به اشتراک بگذارم.”

“سخنگوی L’Oréal پاریس بودن احساس می کند دروازه زیبایی را به روی همه باز می کند.

“این بدان معنی است که صدای من مهم است ، صدای همه زنان مهم است و به ویژه اینکه صدای زنانی مانند من شنیده می شود.”

وی ادامه داد: “این پیام اعتماد به نفس است: به خود ایمان داشته باشید ، هرگز تسلیم نشوید و به محبوبیت خود اعتماد کنید.”

در همین حال ، رئیس برند جهانی L’Oréal Paris ، Delphine Viguier-Hovasse ، وی را صدایی برای نسل خود توصیف کرد.

وی گفت: “با تبدیل شدن به یك هنرمند مستقل و استفاده از قدرت ترانه سرایی خود برای غلبه بر موانع ، راهی دیگر زنان را با این پیام پیش می برد: دقیقاً همان كسی باشید كه هستید”.

“ما خوشحالیم که از این هنرمند با استعداد و منحصر به فرد در خانواده L’Oréal Paris استقبال می کنیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>