خلوص کارداشیان و قدرت مخفی عکس مشهور ‘غیرمتملک’

خوش آمدید به منحنی یادگیری، یک ستون ماهانه که در آن تجربه پیچیده پذیرش بدن خود را در جهانی که ظاهراً شما را نمی خواهد ، باز می کنیم. در این ماه ، نیکولا دالآسان ، سردبیر خبر ، پیام مضر و پنهانی را که افراد مشهور هنگامی که از عکسبرداری یا فیلمبرداری امتناع می کنند ، ارسال می کنند.

ما ، من و دوست متعارف داغم ، در اتاق او تنها هستیم ، و مانند مرواریدهایی که آماده دیدن سایه خود نیستند ، از بالای صفحه های محصول Forever 21 و رژ لب Revlon عبور می کنیم. این یک شب جمعه است و ما نوجوان هستیم ، بنابراین ، به طور طبیعی ، بدنبال لباس هایی هستیم که باعث می شوند برای شب وحشی خود در تئاتر محلی AMC پیرتر و سکسی به نظر برسیم. او ناگهان به من رو می کند و موهای بلند و مواج خود را از روی یک شانه ظریفش می فرستد و شکم صافش از بالای شلوار جین بلند قدش نگاه می کند. او احساس می کند “من خیلی چاق هستم” و آرزوی من برای دیدن درهم شکسته های عمومی است. چون وقتی او می گوید احساس چربی می کند ، من می دانم که منظور او واقعاً این است که احساس عدم جذابیتی می کند ، گویی که این دو مورد از یکدیگر جدا هستند (این طور نیستند). اما او هیچکدام از این موارد نیست. بنابراین در آنجا ، دو برابر اندازه و قد او ، مقابل او نشسته ام و فکر می کنم که او چگونه باید فکر کند من نگاه کن من هرگز نمی پرسم نمی خواهم جواب آن را بدانم.

این نوع گفتگوها خوشبختانه تقریباً در بزرگسالی برای من اتفاق نمی افتد و من یاد گرفته ام که چگونه این کار را انجام دهم. افراد مشهور و تأثیرگذار ، این را دائماً به همه می گویند ، و تقریباً جک شیطانی در این مورد وجود دارد. بدیهی است که لیست کننده های الف برای آویختن و تخلیه تمام ناامنی های خود به من به خانه من نمی آیند – اما وقتی از عکس گرفتن یا برداشتن آنها به طریقی خاص خودداری می کنند ، آنها مرتباً همان پیام آسیب زا را ارسال می کنند. به طور غیرمستقیم و احتمالاً بدون اینکه آنها حتی متوجه این موضوع شوند ، ناامنی های شخصی یک فرد مشهور می تواند افراد عادی را به یک چرخش اصلی خود ما بکشاند. افراد مشهور در موارد بسیاری به حذف پست های خود یا تغییر تصاویر در پست های خود متهم شده اند (بریتنی اسپیرز و لیندسی لوهان با اتهاماتی روبرو شده اند). جدیدترین مورد در این مورد: حادثه “عکس” از خلوع کارداشیان از آوریل. او به عنوان عضوی از یکی از مشهورترین خانواده های جهان – کسی که انتقادات موجه و بی دلیل خود را از او گرفته است – او نمونه بارزی از اتفاقاتی است که می تواند رخ دهد وقتی یک فرد مشهور از دیده شدن ترسیده باشد.

اگر با معجزه ای ، در مورد آن چیزی نشنیده اید ، این یک نسخه سریع از این قرار است: یک دستیار از خانواده کارداشیان عکس بیکینی صادقانه و ویرایش شده ای از او را در Stories Instagram منتشر کرد. در این پست ، کارداشیان لبخندی شیرین و لب نزدیک به دوربین ، تلفن در دست و یکی از لگن را در حالی که نزدیک استخر ایستاده بود ، زد. پاهای او ، طبق معمول ، بلند و برنزه ، شکم صاف ، باسن پهن ، کمر باریک ، سینه های سرحال … مطابق با استانداردهای هر فرد معمولی ، هنوز هم یک عکس لباس شنای مناسب با مشخصات Tinder بوده است. به نظر فروتن من ، او نگاه کرد داغ لعنتی. اما تفاوت بین آن عکس و پست های معمولی کارداشیان در اینستاگرام نشان داد که میزان برنامه ریزی ، ژست گرفتن و فیلتر کردن در برداشت عمومی ما از او تأثیر دارد. صفحه شش گزارش داد که “اعضای اردوگاه کارداشیان” تقریباً بلافاصله سعی کردند نسخه های تصویری را که تحت تهدیدهای قانونی به طور کامل از اینترنت پاک شده است بخاطر غیر مجاز بودن آن پاک کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>