خط چشم سیاه لکه دار در هفته مد نیویورک F / W 2021 در حال رایج است

طراحی کردن خط چشم مشکی از طلوع زمان ، یک آئین عبور و مرور برای مردم بوده است. افرادی مانند کلئوپاترا و ملکه نفرتیتی که قدمت آنها به مصر باستان می رسد ، نه تنها از نظر زیبایی بلکه به این باور رسیده اند که می تواند از عفونت چشم جلوگیری و درمان کند. در هند ، کاجال را به امید دفع چشم بد از قرن ها قبل ، آغشته می کردند.

در اوایل قرن بیستم محبوبیت خط چشم سیاه در آمریکا به عنوان ستاره های فیلم خاموش مانند تدا بارا و رودلف والنتینو چشم خود را با آن تعریف کرد. ما شاهد احیای مجدد آن در دهه 70 و 80 بودیم که به دلیل آرامش در موسیقی نوازندگان امثال پرنس ، میک جگر و دیوید بووی به گوش می رسد. خط چشم مشکی بعداً در اوایل دهه 2000 با Avril Lavigne ، Billie Joe Armstrong و Pete Wentz حلقه های ضخیم زغال چوب را به عنوان مرحله امضای خود تغییر داد.

در آن زمان ، من در دبیرستان بودم و نشانه های اصلی را از آنها گرفتم. خطوط مژه پایین من هرگز نبود نه پوشش داده شده در آستر سیاه دودی. نگاه خشن و در عین حال بی انتها ، عصبانیت و نفرت نوجوان من از زادگاهم را کاملاً تسخیر کرد. گرچه به محض ورود به دانشگاه ، بالهای تیز را ترجیح دادم زیرا ظاهر تمیزتر و براق تر ، بار دیگر به جریان افتاد. (تاریخ واقعاً یک حلقه بی پایان است.)

اما بعد از آن خط چشم مشکی کمرنگ شد و تبدیل به یک شخصیت حمایت کننده در کیف های آرایش ما شد. پوست براق و رژ لب پررنگ در دهه 2010 با ظهور Glossier و Instagram به محبوبیت اصلی تبدیل شد. سپس ، آسترهای رنگارنگ هدایت را به دست گرفتند.

خط چشم خط چشم غیر منتظره

اکنون ، در سال 2021 ، یعنی یک سال از بروز همه گیری ، خط چشم مشکی بازگشت و هفته مد نیویورک را تصاحب کرد. مجموعه های بیشتری محصول زیبایی را به نمایش می گذارند نه. ویکتوریا بکهام با ظریف ترین برداشت چیزها را شروع کرد. لوسیا پیرونی ، آرایشگر ، آرایشگر جدید Victoria Beckham Beauty Satin Kajal Liner را برای نمایش ظاهری که می تواند به عنوان یک نسخه پر زرق و برق از آرایش فراموش شود که بشویید ، از بین برد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>