خطوط چشم شنا کننده لوازم آرایشی و بهداشتی Cargo برای آستر درپوش های من مناسب هستند | مرور

چشم گربه اولین چیزی بود که آرایش کردم ، بنابراین خط چشم فضای شیرینی در قلب من دارد. مداد مایع قلم های نمدی ژل من در زندگی خود فرمول های مختلفی را امتحان کرده ام و صادقانه از همه آنها استفاده می کنم. بنابراین ، من از بازی در کنار هیجان زده شدم مداد چشم قابل شنا برای لوازم آرایشی بار – که در نه سایه موجود است.

مارک تجاری این مدادها را ضد آب توصیف می کند و ضد لک هنگام تنظیم ، اما اگر به اندازه کافی سریع کار می کنید ، می توانید آنها را برای درام مخلوط کنید. من به عنوان یک طرفدار بزرگ درام ، تصمیم گرفتم از این خط چشم های مدادی کمی متفاوت از حالت عادی برای تست فرمول استفاده کنم.

قبل از هرگونه آرایش چشم ، من همیشه کانسیلر چند سایه روشن تر از رنگ صورتم را روی درب هایم می زنم و با پودر تنظیم می کنم تا پایه ای یکنواخت برای کار ایجاد کند. بعد از اینکه درپوش ها تنظیم شد ، سایه دریای سیاه را به شکل خشن چشم گربه شروع کردم – خوشبختانه هدف اینجا هدف کمال نبود. مداد جت مشکی مانند کره روی پوست لغزید ، که من آن را دوست دارم ، زیرا گاهی اوقات مدادهای چشم می توانند کمی خشک شوند و روی پوست بکشند. آخ!

سپس ، با استفاده از برس E54 Medium Sweeper سیگما ، رنگ سیاه را مخلوط کردم و همچنان شکل بالدار را حفظ کردم. رنگ مشکی جت به چشم گربه ای ضخیم و دودی تبدیل شد. از آنجا که می خواستم این ظاهر ساده باشد ، رنگ بادمجان فلزی Pfeiffer Beach را به خط مژه پایین خود اضافه کردم تا کمی رنگ به وجود آورد. این رنگ کشمش عمیق تقریباً به نظر سیاه می رسد ، بنابراین تفاوت رنگ برای من کم است. برای پایان دادن به چشمانم ، سایه چشم براق و بنفش را در گوشه های داخلی خود ایجاد کردم و ریمل اضافه کردم تا مژه هایم بلند شود.

حسن نیت ارائه می دهد موضوع

با کمی رژ لب و رژگونه ، نگاه خون آشام من کامل بود. این مدادها به طور قطع از تست اختلاط عبور کردند. انتشار رنگدانه سیاه جت به یک بال دودی بسیار آسان بود. من از نتایج به طور شگفت انگیزی متعجب شدم – من خیلی عادت دارم که از مداد خط چشم به طور عمده در خط مژه پایین استفاده کنم ، بنابراین من همه کاره بودن را از این فرمول خامه ای دوست دارم الان شاید مجبور باشم هر سایه ای را آزمایش کنم.

مداد چشم قابل شنا برای لوازم آرایشی و بهداشتی Cargo Cosmetics را در آوریل 2021 پیدا خواهید کرد جذابیت جعبه زیبایی

+ مشترک شدن در جعبه زیبایی ALLURE و 100 دلار دریافت کنید + ارزش محصولات با قیمت 23 دلار در ماه

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>