خرید اجرایی – مارک زیبایی FMCG – South West – تا 35000 پوند

اگر شما یک خریدار جاه طلب هستید که به دنبال توسعه حرفه خود بیشتر است ، این فقط یک فرصت است

مدیر خرید – یک نقش هیجان انگیز برای عضویت در این تیم خرید است زیرا مشتری ما همچنان در محصولات و همچنین بازارهای جهانی رشد می کند. اگر شما یک خریدار جاه طلب هستید که به دنبال پیشرفت بیشتر حرفه خود هستید ، این فقط یک فرصت است.

در یک تیم 5 نفره کار می کنید و به مدیر خرید گزارش می دهید ، مالکیت SKU ها و پروژه های خاصی را در اختیار خواهید گرفت. مدیریت خرید و نگهداری سهام کالاهای نهایی ، بسته بندی و برخی از قطعات ، براساس یک برنامه تقاضا ، شما باید بتوانید تحت فشار خوب کار کنید.

به عنوان یک تجارت جهانی منجر به مصرف کننده ، اولویت ها می توانند به سرعت تغییر کنند و یک رویکرد انعطاف پذیر و چابک ضروری است.

اطمینان از اینکه اقلیت “خارج از انبار” در اقلیت مطلق است ، اطمینان از تحقق سفارشات مشتریان و برآورده شدن انتظارات.

شما روابط تأمین کننده را هم در انگلستان و هم در خارج از کشور مدیریت خواهید کرد ، سیستم ERP را حفظ می کنید (انتقال به MS Dynamics 365) ، مهارت های خوب MS Excel ، برقراری ارتباط بین تجارت با برنامه ریزی تقاضا ، توابع کالا و امور مالی.

در عوض این نقش فرصتی را برای پیوستن به یک تیم مثبت در یک کسب و کار موفق و رو به رشد فراهم می کند و به طور بالقوه حرفه خود را در میان مدت توسعه می دهید. و همچنین حقوق رقابتی ، مزایای زیادی برای ارائه و محیط کار دارد. اگرچه در حال حاضر از خانه کار می شود اما محل کار طبیعی از ژوئن سال جاری ترکیبی از محل کار دفتر و خانه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید. نقش بلافاصله در دسترس است!

علی رفل ، مشاور اصلی – بخش بهداشت و زیبایی در VPss: [email protected] به نقل از CosBus در برنامه شما.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>