خرده فروش جدید Earthly Matters اولین فروشگاه لوازم خانگی زیبایی و لوازم خانگی لندن کارنابی می شود

خرده فروش جدید برای مصرف کنندگان آگاه به محیط زیست برای اولین بار در منطقه معروف West End پایتخت انگلستان آجر و ملات ایجاد می کند

Earthly Matters آخرین فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی خانگی است که در منطقه کارنابی لندن افتتاح شده است.

با پیوستن به منطقه معروف خرید West End در شهر ، گفته می شود که اولین فروشگاه ، واقع در خیابان 5 نیوبورگ ، اولین فروشگاه در این منطقه است که دارای محصولات سازگار با محیط زیست از مراقبت شخصی تا مکمل های بهداشتی و مواد غذایی خشک است.

بازدید از مشتریان به فروشگاه یک مرحله ای تشویق می شود که ظروف خالی خود را به همراه داشته و آنها را دوباره پر کنند تا پلاستیک های یکبار مصرف را کاهش دهند.

محصولات آرایشی و بهداشتی به عنوان بخشی از فروشگاه های خرده فروش شامل ایمان در طبیعت ، صابون دوستانه ، پیت مومیایی و مارک رول توالت Who Gives A Crap است.

آدری کلی ، بنیانگذار ، گفت: “ما واقعاً هیجان زده هستیم که در این مکان هیجان انگیز و پر جنب و جوش امور زمینی را باز می کنیم.”

“ما یک تجارت کوچک مستقل هستیم که محصولات دوستدار محیط زیست و قابل شارژ با محیط مشتری پسند ارائه می دهیم.”

اما کلی گفت نگران نبودن افزایش خرده فروشی آنلاین “احمقانه” خواهد بود و امیدوار است که اعتبارات زیست محیطی شرکت او برای غلبه بر تهدیدات آنلاین کافی باشد.

“ما می توانیم طیف متنوعی از محصولات را به خطر بیاندازیم که یک بسته بندی مجدد بدون بسته و سازگار با محیط زیست را به خریداران با وجدان و همچنین قادر به ارائه مشاوره شخصی برای دامنه خود هستیم.”

او همچنین گفت تجارت لوازم آرایشی افتتاح فروشگاه همراه “بسیار دوست داشتنی” است ، اما هنوز در بازار نیست تا نمونه کارها را با آجر و ملات خود گسترش دهد.

سامانتا بین مولیسون ، مدیر خرده فروشی در Shaftesbury ، اعتماد سرمایه گذاری خرده فروشی انگلیس ، افزود: “ما خوشحالیم که Earthly Matters ، یک مغازه پر کردن مواد زائد صفر ، طیف گسترده ای از محصولات ارگانیک ، سازگار با محیط زیست و بدون آلرژی شامل غذاها ، مکمل ها و لوازم بهداشتی Carnaby را برای افتتاح فروشگاه خود انتخاب کرده است.

“این مارک یک محصول منحصر به فرد به منطقه ارائه می دهد و با ابتکارات پایدار در Carnaby ساخته می شود و برای منطقه Newburgh و جامعه Soho بسیار مناسب است.”

به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 و قفل سوم سوم انگلیس در سراسر کشور ، فروشگاه های زیبایی سنتی مجبور به تعطیلی شده اند.

با این حال ، موارد زمینی ضروری تلقی می شود زیرا محصولات مراقبت شخصی و مواد غذایی را ارائه می دهد.

پیش بینی می شود فروشگاه های غیر ضروری در 12 آوریل بازگشایی شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>