خدمات نرم می خواهد روتین آکنه بدن شما را تغییر دهد | مصاحبه اختصاصی

انسان ها حاوی انبوهی هستند ، این یکی از دلایلی است که باعث می شود بسیاری از دوستداران مراقبت از پوست یک روال چند مرحله ای و دو بار در روز برای صورت خود داشته باشند … اما به سختی به خاطر می آورند که از مرطوب کننده بدن استفاده کنند. هنگام کار در Glossier در روزهای اولیه نام تجاری محبوب محبوب ، خدمات نرم بنیانگذاران ربکا ژو و آنی کریگباوم به عنوان خریداران با قدرت جسمی (و احساسی) یک برنامه مراقبت از پوست برای صورت در ارتباط هستند. با این حال ، در حالی که کریگباوم از مهارت های ویرایشگر زیبایی خود برای حل نگرانی های پوست صورت خود استفاده کرد و ژو در ساخت یک پلت فرم تجارت الکترونیکی که مفسران را به مشتری تبدیل کرد ، کمک کرد ، آنها احساس کردند چیزی در گروه بدن وجود ندارد.

“در کل حرفه من ، تقریبا 10 سال که یک ویرایشگر زیبایی بودم ، متوجه مقالاتی شدم که در باندبازی ها قرار گرفتند [on Into The Gloss] کریگباوم می گوید ، کسانی بودند که بر روی موضوعات بدن خوب تمرکز داشتند که هیچ کس دیگری در مورد آنها صحبت نمی کند جذابیت. “چرا ما 30 ساله هستیم و هنوز آکنه بدن داریم؟ چهره من عالی به نظر می رسد ، اما من هرگز نتوانستم مانند صورتم بدنم را هک کنم.”

ژو نیز چنین احساسی داشت و این زوج مسیر بسیار بزرگی را در سال 2021 دنبال کردند و دوستی مبتنی بر کار خود را از دفتر خارج کردند تا اینکه به همکاری های مستقل تبدیل شوند که بعداً با هم بنیانگذار برند شدند. با راه اندازی رسمی امروز Soft Services ، یک شرکت مراقبت از بدن که نگرانی های خاص پوستی مانند کراتوز پیلاریس و آکنه بدن را هدف قرار داده است.

این روزها ، کراتوز پیلاریس (معروف به KP) یک موضوع محبوب پوستی است ، شاید به این دلیل که گزارش شده 40 درصد از بزرگسالان با اصطلاح “پوست مرغ” سر و کار دارند. دوریس دی ، متخصص پوست دارای مجوز هیئت مدیره ، پیش از این شرایط پوستی را برای آن تعریف کرده بود جذابیت به عنوان “تجمع کراتین – یک پروتئین مو – در منافذ مسدود شده و مانع از باز شدن فولیکول های مو می شود. در نتیجه ، برجستگی های کوچکی از جایی که مو باید باشد تشکیل می شود.” KP به طور معمول در بالای بازوها ، ران ها ، لب به لب ، یا حتی گونه های خارجی صورت ظاهر می شود.

درمان KP به طور معمول شامل تشویق در گردش سلول همراه با لایه برداری همراه با آبرسانی است ، دقیقاً همان چیزی که اولین محصولات Soft Services است – راه حل صاف کردن (34 دلار)، یک لایه بردار ژل آرام بخش ؛ کرم مراقبت (40 دلار) ، لوسیون بدن ؛ و نوار بوفینگ (28 دلار) ، یک اسکرابر دستی لایه بردار – قصد دارد مقابله کند. کریگباوم نشان می دهد: “موضوع سه محصول اول پوست صاف است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>