خانه های نمودار تولد شما چه معنی دارند و چگونه می توان آنها را پیدا کرد

گتی ایماژ

خانه ششم بهداشت

خانه ششم با سلامتی ، سلامتی و امور روزمره ، از جمله مشاغل عجیب و غریب مطابقت دارد. در جایی که جسدی که با آن به دنیا آمده اید در خانه اول وجود دارد ، انتخاب هایی که در طول زندگی انجام شده جسمی است که در مجلس ششم شما پیدا می شود. طبیعتاً ، انتخاب محیط و زندگی ما بر سلامتی ما تأثیر می گذارد ، از جمله مراقبت از خود ، داشتن تعادل خوب بین زندگی و زندگی و همچنین اینکه آیا زمان کافی (یا زیاد!) را زیر آفتاب می گذرانید ، بنابراین اجازه دهید این خانه به شما یادآوری کند که باید توجه کنید به سلامت جسمی و روحی شما کسانی که دارای سیارات زاد و ولد در این منطقه هستند غالباً توسط سازمان و ساختار تغذیه می شوند و تمرکز خود را بر مدیریت زمان و تقویم می گذارند. سیاره هایی که از خانه ششم عبور می کنند به ما کمک می کنند تا عادت هایی ایجاد کنیم و برنامه های خود را دوباره تعریف کنیم. این خانه با انرژی باکره مطابقت دارد.

هفتمین خانه مشارکت

خانه هفتم (تبار) مستقیماً مقابل صعود خانه اول قرار دارد و مشارکت هایی است که زندگی را تغییر می دهند. تاکنون ، همه خانه ها دنیای نزدیک یک فرد را کاوش کرده اند: پول ، خانه و دوستان آنها. با این وجود در خانه هفتم مفهوم چشم انداز معرفی می شود. به زبان ساده ، خانه هفتم نماد “کیهانی بعلاوه یک” شماست ، و بله ، این به شرکای عاشقانه و همچنین سایر روابط مهم زندگی شما اشاره دارد. کسانی که دارای سیاره های تولد در خانه هفتم هستند تمرکز زیادی بر روابط دارند و به سمت مشارکت در تمام زمینه های زندگی گرایش پیدا می کنند. سیاره هایی که از طریق خانه هفتم در حال حرکت هستند به ما کمک می کنند تا معاملات را ببندیم ، با امضای قراردادها ، اوراق قرضه خود را ایمن و رسمی کنیم. این خانه با انرژی Libra مطابقت دارد.

هشتمین خانه جنسیت ، مرگ و تحول

رابطه جنسی ، مرگ و تحول با یکدیگر چیست؟ خوب ، همه آنها غرایز حیوانی هستند. کسانی که دارای سیارات زاد و ولد در خانه هشتم هستند اغلب مورد توجه موضوعات ماورا طبیعی یا غیبی قرار می گیرند ، عاشقانه های شدیدی دارند و به احتمال زیاد در طول زندگی خود چندین تغییر افسانه را تجربه می کنند. خانه هشتم به ما یادآوری می کند که تن دادن به خواسته های ما اشکالی ندارد ، ما بالاخره یک روز می خواهیم بمیریم ، اما همیشه سازگار و آماده برای رها کردن گذشته هستیم تا جایی برای حال و آینده فراهم کنیم. سیاره هایی که از این منطقه عبور می کنند به ما کمک می کنند تا زیر هر شرایطی را بفهمیم و به عنوان یک یادآوری از پیچیدگی های زندگی عمل می کنند. این خانه با انرژی عقرب مطابقت دارد.

نهمین خانه فلسفه

سفر ، فلسفه و تحصیلات عالی همه خانه نهم را تعریف می کنند. در طالع بینی قرون وسطی ، این منطقه با مکان ها و افراد خارج از روستای شما مرتبط بود. اکنون ، ما این منطقه را به عنوان اکتشافات معنوی و تفسیری تفسیر می کنیم. کسانی که با سیاره های زایمان در خانه نهم به دنیا آمده اند بسیار کنجکاو و کنجکاو هستند و دارای سرگردانی ریشه دار هستند. هنگامی که سیارات در خانه نهم حرکت می کنند ، ما اغلب شروع به مطالعه یک موضوع جدید می کنیم ، به یک مکان خارجی می رویم یا دیدگاه کاملا متفاوتی را اتخاذ می کنیم. خانه نهم شما را تشویق می کند که ذهن باز داشته باشید و با تغییر و گسترش دنیای خود تمایل به یادگیری چیزهای جدید را داشته باشید. این خانه با انرژی قوس مطابقت دارد.

دهمین خانه وضعیت اجتماعی

دهمین خانه ، واقع در بالای نمودار تولد ، اوج داستان منحصر به فرد شماست و بله ، در اصل خانه محبوبیت است. دهمین خانه همچنین بر وجهه عمومی ، آرزوهای حرفه ای و دستاوردهای شغلی حاکم است. سیارات Natal در خانه دهم فردی جاه طلب را آشکار می کنند و اغلب در هنگام عبور سیارات از این منطقه ، تغییراتی در این حرفه رخ می دهد. این خانه با انرژی برج جدی مطابقت دارد.

یازدهمین خانه دوستی

در حالی که خانه ها هبوط خود را آغاز می کنند ، خانه یازدهم به ما کمک می کند تا هدف کار سخت خود را به خاطر بسپاریم ، و لذت دستاوردهای خود را با چه کسی مشترک داریم. خانه یازدهم با فعالیت های بشردوستانه و همچنین شبکه شخصی ما مرتبط است. این شامل دوستان عزیز و سیستم پشتیبانی ما می شود که به پیشرفت ما کمک می کند. فناوری و نوآوری نیز در این منطقه وجود دارد ، بنابراین متولدین سیاره در خانه یازدهم اغلب با ایده های انقلابی خود تعریف می شوند. سیارات در حال گذر از این دامنه به ما کمک می کنند تا وقتی نقش خود را در جامعه تعریف می کنیم ، دامنه خود را گسترش دهیم. این خانه با انرژی دلو مطابقت دارد.

خانه دوازدهم ناخودآگاه

در آسمان ، خانه دوازدهم درست در زیر افق وجود دارد: کاملاً به معنای واقعی تاریکی قبل از طلوع آفتاب است. به همین ترتیب ، خانه دوازدهم “قلمرو غیب” محسوب می شود و بر همه چیزهایی که بدون اشکال جسمی وجود دارند نظیر ر dreamsیاها ، رازها و احساسات ، حاکم است. کسانی که در خانه دوازدهم با سیارات به دنیا می آیند اغلب بسیار شهودی هستند ، شاید حتی روانشناختی نیز باشند. هنگام انتقال سیارات از خانه دوازدهم ، ما افراد کارمایی را به زندگی خود جذب می کنیم ، اما در این مدت باید به یاد داشته باشیم که نه همه روابط برای دوام است. این خانه با انرژی ماهیان مطابقت دارد.


درباره طالع بینی بیشتر بخوانید:


اکنون ، با توجه به علامت زودیاک خود ، یاد بگیرید که از کدام نشانه ها قرار بگذارید یا از آنها اجتناب کنید:

پیگیری را فراموش نکنید جذابیت بر اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>