خال کوبی های کورتنی کارداشیان “دوستت دارم” روی بازوی دوست پسر تراویس بارکر – عکس را ببینید

خال کوبی های زن و شوهر می تواند یک روش زیبا برای نشان دادن عشق به شریک زندگی شما باشد … یا در نهایت تبدیل به بزرگترین حسرت شما می شود. علی رغم خطر ، افراد مشهور بسیاری از بدن خود را به عنوان وسیله ای برای اعلام محبت خود استفاده می کنند (و شاید کمی آنلاین نیز مورد توجه قرار گیرند). Cardi B نام شوهر Offset را روی ران خود خال کوبی کرد و بیانسه و جی Z هر دو به جای باند عروسی روی انگشتان دست خود خال کوبی “IV” کردند. البته ، هیچ چیز برای همیشه وجود ندارد (و عشق نیز از این قاعده مستثنی نیست ، Andre 3000) و گاهی اوقات ستاره ها وقتی که SO آنها به حیوان سابق تبدیل می شوند ، درست به مغازه می روند تا جوهر خود را بپوشانند. اما اخیراً این زوج رسمی-اینستاگرامی کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر عزیزم ، در لحظه زندگی می کنند و خوشحال هستند که سنت افتخارآمیز را یک گام جلوتر می برند ، کارداشیان اسلحه خال کوبی را برداشت تا خود بارکر را مرکب کند.

فرد اجتماعی یک چرخ و فلک لحظه ای اینستاگرام را با عنوان “من خال کوبی می کنم” ارسال کرد. اولین تصویر ، زوجی را نشان می دهد که پشت میز نشسته اند و کارداشیان یک قلم خال کوبی را به بازو راست بارکر می برد. هنگام مرور پست ، عکس های بیشتری به همراه یک فیلم کوتاه از کل مراحل وجود دارد.

آخرین اسلاید محصول نهایی را نشان می دهد – یک “دوستت دارم” ساده که با یک قلم منحنی مینیمالیستی نوشته شده است. کارداشیان این عبارت را با حروف کوچک روی خال کوبی موجود روی بازوی بارکر خال کوبی کرده است. او در این نظرات ، با نوشتن “زن با استعدادهای زیاد” از کار دوست دخترش تعریف کرد. طرفداران و دوستان قطعاً با ارزیابی بارکر موافقت کردند و از شوخی پرسیدند که چه زمانی این هنرمند جدید کتاب های خود را باز می کند؟ او همچنین چرخ فلک دوست دختر خود و عکس خال کوبی نهایی را در استوری های اینستاگرام خود دوباره منتشر کرد.

این اولین باری نیست که بارکر برای تقدیم به جوهر خود جوهر می گیرد. در اوایل آوریل ، او را با “Kortney” مات و مبهوت در یک فونت متن چرخان ، درست بالای پستانک چپ خود دیدند. و این تنها نیست. حتی حدس و گمان وجود داشت که خال کوبی “تو خیلی باحال هستی” که او در ماه مارس به خودش داد ، به خط کارداشیان بود. این قطعاً برخی تعهدات است.

این زوج در ماه فوریه هنگامی که کارداشیان عکسی از دستان خود را بدون زیرنویس به اشتراک گذاشت روابط خود را در اینستاگرام به طور علنی اعلام کردند. از آن زمان ، طرفداران با اشتیاق عاشقانه جدید را دنبال می کنند و این خال کوبی فقط یک چیز دیگر است که رابطه آنها بیش از حد وسواس می ورزد.


بیشتر بخوانید داستان های مربوط به خال کوبی


اکنون برنامه آرایش کوتاه Grace VanderWaal را تماشا کنید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>