خالق محتوای داخلی – لندن – 30،000 پوند

به عنوان بخشی از تیم بازاریابی دیجیتال ، نقش شما به عنوان خالق محتوا به ایجاد هویت بصری قوی برند در همه سیستم عامل های دیجیتال کمک می کند

اکنون دوباره با یک فرصت شغلی روبرو شدید که همان چیزی است که ما در استخدام “یک سازنده شغل” می گوییم ، این یکی است.

پیوستن به مشتری مارک تجاری عطر بریتانیا در این زمان جذاب رشد ، شانس فوق العاده ای برای عضویت در یک تیم برنده جایزه و عضویت در داستان موفقیت آنها فراهم می کند!

بنیانگذار آنها با داشتن یک معلم واقعی صنعت زیبایی در راس این برند ، بخشی از تجارت و ایجاد هرگونه خلاقیت پیشرو در تیم و این شرکت عطرآگین و تازه نفس جوان است.

به عنوان بخشی از تیم بازاریابی دیجیتال ، نقش شما به عنوان خالق محتوا به ایجاد هویت بصری قوی برند در همه سیستم عامل های دیجیتال کمک می کند.

حمایت از تیم در ایجاد. مدیریت و تولید محتوا و همچنین کمک به مدیریت پروژه.

مدیوم ها شامل عکاسی ، فیلمبرداری و طراحی گرافیکی هستند بنابراین این نقش برای یک فرد بسیار خلاق ، با اعتماد به نفس ، خودران و با انگشت بر روی نبض دنیای دیجیتال کاملا مناسب است.

  • پیشرو در فیلمبرداری و ویرایش فیلم های کوتاه
  • پیشرو در استفاده از نرم افزار مجموعه Abode برای محتوای دیجیتالی omni-channel – وب ، رسانه های اجتماعی ، محتوای ویدئویی ، بازاریابی از طریق ایمیل ، اینفوگرافیک و وثیقه فروش
  • طراحی و مدیریت تقویم محتوا.

و خیلی خیلی بیشتر!

داوطلب موفق احتمالاً دارای مدرک هنری / خلاقانه مبتنی بر مدرک / معادل آن است و مشتاقانه به دنیای بازاریابی محصول می رود.

Essential تجربه اثبات شده کار در یک مارک D2C با مهارت های عالی زبان انگلیسی ، تجربه عکاسی با چشم خلاق و قدردانی از بهترین مارک دیجیتال در کلاس است.

شما باید چابک و انعطاف پذیر باشید. مارک های نوپا هیجان انگیز هستند و نگرش خاصی را از تیم خود می خواهند. در عوض این یک فرصت شگفت انگیز برای پیوستن به یک مارک برنده جایزه و همکاری نزدیک با بنیانگذار آن است.

یک فرصت ساختاری شغلی و مشاوره واقعا بی نظیر.

CV خود را با تمام مهارتها و تجربیات مربوطه به علی رفل – مشاور اصلی – بخش بهداشت و زیبایی در VPss با نقل از Cos Bus در برنامه خود ارسال کنید: [email protected]

متأسفانه ، به دلیل حجم پاسخ هایی که در حال حاضر دریافت می کنیم ، تنها 5 روز کاری با نامزدهای موفق تماس خواهیم گرفت. ممنونم از اینکه درک می کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>