حماسه “Gorilla Glue Girl” بسیار عمیق تر از TikTok ویروسی است

در تاریخ 4 فوریه ، TikToker مستقر در لوئیزیانا ، تسکا براون ویدیویی را منتشر کرد که به جهانیان نشان می داد موهای او به مدت یک ماه در همان مدل دم اسبی نرم و بریده شده گیر کرده است. موهای او ، تقریباً شبیه موهای اکشن ، پس از اینکه قوطی اسپری Gorilla Glue Spray را با اسپری منجمد Got 2b Glued Blasting Freezing – یک اسپری مو واقعی – جایگزین کرد ، کاملاً به پوست سر او متصل شد تا سبک زیبا را تمام کند. در آن زمان ، براون می گوید که او 15 بار موهایش را شسته است و کاملاً لرز نمی دهد. لبه های او ، که همانطور که بسیاری از زنان سیاه پوست می توانند با کمترین اختلال سریعاً از بین بروند ، هیچ نشانه ای از شل شدن را نشان نمی داد ، حتی وقتی دستان خود را بر روی منطقه مالش داد. تندیس های مجسمه سازی شده او که به دقت مجسمه شده بودند ، به موقع منجمد شده بودند و یادآوری ناخوشایند اشتباهی بود که مرتکب شده بود.

در این ویدئو ، چشمان درشت و گرد براون به شدت آستر شده و مژه های یک مایل او را به طرف بالا خم کرده و به پهلو می اندازند – آرایش او یادآور جذابیت دهه 60 دیانا راس است. واضح است که او زنی است که در ظاهر خود سرمایه گذاری می کند. “سفت کجا؟” او می پرسد ، با استناد به این الگوی رفتاری اینترنتی ویروسی از دختری جوان که در کلاه گیس باب بازی می کند. وی پاسخ می دهد: “موهای من” ، و صدایش را از شدت عصبانیت متورم می کند.

براون ویدیوی دوم خود را از شامپو زدن به موهایش و پاک کردن آن با دستشویی برای نشان دادن وضعیت سختی که در آن قرار دارد ، منتشر کرد. “شما آن را پاک می کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد. این زندگی است که من در این مرحله زندگی می کنم ،” توضیح می دهد ، صدای او در حالی که اشک را نگه می دارد شکسته می شود. اضطراب او قابل لمس است و مطمئناً افرادی که در اینترنت تماشا می کنند احساس می کنند. در زیر ویدئوی دوم وی آمده است: “استرسی که این باعث ایجاد من شده است.” شخص دیگری نوشت: “4 ساعت گذشته است و من بیشتر از شغل واقعی خود نگران این مسئله هستم.” رپر را شانس دهید در توییتر ابراز نگرانی کرد که برای براون است. وی نوشت: “وقتی بار دوم فیلم را تماشا كردم ، خندیدن سخت بود زیرا می توانستم به شورتی بگویم كه من واقعاً نمی دانستم كه وی یكی از قدرتمندترین چسبهای جهان را در گه خود قرار داده است.” “امیدوارم که او خوب شود.”

تا روز جمعه ، 5 فوریه ، براون به روزرسانی ما را ارائه داد: “من روغن نارگیل و درخت چای را روی آن قرار دادم و یک پلاستیک روی آن قرار دادم” ، امیدوارم که این درمان طبیعی برای تجزیه مواد شیمیایی ساخته شده توسط بشر کافی باشد فولیکول ها و رشته های او را در یک گلدان. بدشانسی. روز یکشنبه ، براون یک مونتاژ ویدئویی از حضور یک پرستار ER در حضور وی ارسال کرد ، که به خواهرش بریده شد ، و در آن دستکش های پلاستیکی پوشیده بود ، و روی آن یک استون پنبه ای روی موهای خود قرار داد. براون بعداً گفت كه پرستار به او گفت كه فرآیند از بین بردن مو حداقل 20 ساعت طول می كشد. و با این اطلاعات ، براون گفت که ترجیح می دهد این کار را در خانه انجام دهد تا اینکه تخت بیمارستان را بگیرد. بنابراین او با یک سیلوی استون و آب استریل به خانه خود بازگشت.

من براون را که در خواهر خواهرش در یوتیوب از بین رفته بود ، تماشا کردم و توضیح داد که مقداری از پنبه قبلاً در موهای او گیر کرده است و استون را زده است. فلاش بک از روزهایم با آرامش خاطر احساس می کردم ، که مواد شیمیایی آن بیش از حد معمول در پوست سرم سوخت. نوعی سوختگی که می دانید بعداً پوسته پوستی به جا می گذارد. صورت او که از درد تشنج می کند همان چهره ای است که من ایجاد کردم وقتی که بعد از شستشوی آرامش بخش و یک ساعت یا بیشتر نشستن زیر خشک کن کلاه دار ، آرایشگر مسلح به یک برس گرد و سشوار ، خیلی نزدیک شد گرما خیلی زیاد بود ، درست در آن منطقه حساس و تازه سوزانده شده از نظر شیمیایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>