حقیقت موجود در دسته بهداشت و زیبایی eBays

آلیس وینتر ، مدیر گروه بهداشت و زیبایی eBay ، در 12 میلیون مشتری سلامتی و زیبایی سایت خرید را برداشته است

به عنوان دومین پلت فرم محبوب تجارت الکترونیک در انگلیس تحسین می شود و 85٪ از مشتریان سفر خرید خود را با آنها آغاز می كنند ، eBay یک سایت خرید کم مشتری نیست.

اما اغلب این تصور غلط وجود دارد که eBay فقط برای فروشندگان دست دوم است – یک سو a تفاهم آلیس زمستان، eBay مدیر گروه بهداشت و زیبایی، مشتاق درست است

در سال 2020 ، حدود 12 میلیون مشتری محصولات بهداشتی و آرایشی را از سایت خرید خریداری كردند كه به عنوان مقصدی برای شكارچیان معامله و مواد مخدر مناقصه از Estée Lauder گرفته تا L’Oréal و Hugo Boss آغاز شد.

در این مصاحبه اختصاصی ، وینتر فروشندگان زیبایی eBay ، محصولات با بهترین عملکرد را در قفل و اینکه چگونه می خواهد با عملکردهای برتر تجربه کاربری خود ، از رقابت جلو بکشد ، بر می دارد.

. . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>