جولیا بونت نیروگاه ضد پیری را راه اندازی کرد

GOLD Collection ، نشانه های مجلل Midas و لمس کننده پیری پوست بالغ است

Júlia Bonet ، تولید کننده محصولات برتر مراقبت از پوست در اسپانیا ، جدیدترین مجموعه محصولات مراقبت از پوست با تکنولوژی پیشرفته و با عملکرد بالا را در نبرد مداوم با پیری پوست معرفی کرده است. مجموعه GOLD یک نیروگاه واقعی برای همه کسانی است که پوستی بالغ دارند.

Julia Bonet GOLD Collection راه حل مجللی برای معکوس کردن علائم پیری در افرادی است که پوست بالغ دارند. بهترین های علم ، طبیعت و فرهنگ های باستانی به طور هماهنگ با هم ترکیب شده اند.

این روش درمانی انقلابی و ضدعفونی کننده که برای رسیدن به عمیق ترین لایه های پوست ایجاد شده است ، با ترکیبات فعال گیاهی ، پپتیدها و طلای 24K نوآورانه ، به شما اطمینان می دهد که با استفاده از یک شبکه سه بعدی هیالورونیک پیشرفته ، پوست مرطوب تر به نظر می رسد و احساس می کند که پوست سفت تر و نرم تر است ، چاقو ، و نرم

چین و چروک ها و خطوط ظریف با استفاده از بازسازی بازسازی شده پیشرفته کلاژن که از طریق نانو کره های انقلابی طلای 24K به عمیق ترین لایه های پوست منتقل می شود ، کاهش می یابد تا با افزایش سنتز پروکلاژن در نبرد علیه تشکیل چین و چروک پیروز شوند.

Gold Collection یک راه حل کاملاً لوکس و بسیار م effectiveثر برای پیری برای پوست بالغ که از عمیق ترین لایه ها تا سطح پوست کار می کند ، ارائه می دهد. به شدت مرطوب ، یکنواخت ، نرم و با نشاط دوباره. پوستی کاملاً نرم ، محکم و بدون چین و چروک ، محافظت شده و از داخل و خارج درخشش درخشانی دارد. راز داشتن یک پوست جوان و پر جنب و جوش با شکوه ، GOLD Collection است ، “Midas touch” پر زرق و برق نشانه های گویای پوست بالغ را برعکس می کند.

فواید:

چین و چروک و خطوط بیان را تیره می کند

چین و چروک ها و خطوط ظریف با استفاده از پپتیدهای کلاژن بازسازی پیشرفته که از طریق فناوری پیشرفته و غیر نانو کره به عمیق ترین لایه های پوست منتقل می شوند ، کاهش یافته و کاهش می یابند تا با افزایش سنتز پروکلاژن ، در نبرد علیه تشکیل چین و چروک پیروز شوند.

احیای پوست

برای تقویت قطعی پوست بالغ ، یک ماده فعال انقلابی ، ترکیبی از پنج نوع فاکتور رشد ، همگی با منشا گیاهی ، از اثرات جفت انسان برای رساندن مواد مغذی قدرتمند و بسیار مورد نیاز به پوست برای درخشندگی و تقلید ، تقلید می کند. ظاهر جوان تر

هیدراتاسیون شدید عمیق

پوست با استفاده از یک شبکه هیالورونیک پیچیده 3D که عمیقاً نفوذ می کند برای اطمینان از یک پوست سفت ، نرم ، انعطاف پذیرتر و با نشاط تر ، به مراتب مرطوب تر به نظر می رسد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>