جولیان هاو اولین موهای کشیده “بلوند برهنه” به طول کمر – عکس ها را ببینید

برای بخش عمده ای از حرفه خود ، جولیان هاو موهای خود را کوتاه ، شیرین و ساده نگه داشته است ، که تا همین اواخر بلوند پلاتین و در سمت کوتاه تر باقی مانده است. این هفته ، با این حال ، او یک تغییر شکل کامل 180 درجه ای را با یک سایه جدید تیره تا روشن و اکستنشن مو ایجاد کرد که کاملا از کمر او می گذرد.

رنگ شناس Riawna Capri از Nine Zero One Salon در لس آنجلس ، که بیش از یک دهه است موهای هاو را کار می کند ، مسئول این تغییر شدید است. کاپری در بیانیه مطبوعاتی درباره سایه ، که او را بور برهنه توصیف می کند ، می گوید: “جولیان سال هاست که در مورد رشد رنگ طبیعی موی خود صحبت می کند و ما بالاخره توانستیم این کار را انجام دهیم. “بدون شوخی ، ما دو سال است که در مورد انجام این ظاهر صحبت می کنیم.”

البته ، هاف به طور جادویی بیش از 10 اینچ مو در طول شب رشد نکرده است – جایگزین کردن برای همه این طول اضافی است. کاپری توضیح می دهد: “هیچ چیز باعث نمی شود که رنگ مو بهتر از یک دست مصنوعی خوب باشد.” رژیم خوب مو نیز سهم بزرگی در سفر هاو برای رشد رنگ طبیعی موهای او داشت. به گفته کاپری ، هاو با تقویت سیستم توسط In Common (یک نام تجاری در سالن کاپری و همکار رنگ آمیزی نیکی لی با همکاری یکدیگر) سلامت موهای خود را حفظ می کند.

بیایید برای لحظه ای در مورد آن امواج ساکن هم صحبت کنیم. برای ایجاد موارد در خانه ، کاپری توصیه می کند که از یک حلقه حلزون 1.5 اینچی استفاده کنید. بعد از آماده سازی مو با محافظ گرما ، کاپری “از یک حلقه حلقه بزرگ استفاده کرد و هر قسمت را به سرعت به عقب و جلو خم کرد. [Doing it] سریع کلید ایجاد امواج بی دردسر است. “لمس اسپری مو ظاهر را کامل می کند.

ما در مورد شما نمی دانیم ، اما برخی از برنامه های افزودنی بسیار به نظر می رسند ، بسیار هم اکنون جذاب است. باید بروی ببینید آیا کتاب های قرار ملاقات آرایشگر ما باز است یا نه.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


اطلاعات بیشتر در مورد موهای افراد مشهور:


اکنون ، ببینید که طی 100 سال گذشته چه مدت مو رشد کرده است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>