جولای 2021 فال – پیش بینی عشق و شغلی

هر نشانه ای را بخوانید پیش بینی های فال 2021 فعلی برای دیدن آنچه که امسال در انتظار شماست یا بررسی کنید مشخصات شخصیتی هر علامت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زودیاک.

بچه های ستاره دار آماده شوید ، زیرا ژوئیه و فصل لئو گرم است. این به این معنی است که زمان موهای بزرگ ، پرزرق و برق زیاد و برنامه ریزی با دوستانتان فرا رسیده است. اما اول ، همه باید در ماه ماه تاریک در سرطان در مراقبت از خود باقی بمانند و مراقبت از خود را انجام دهند جمعه 9 جولای. این یک فرصت شیرین برای خودآزمایی و کاهش سطح استرس است. یک وعده غذای خوب بپزید (یا بگذارید یک عاشق یک وعده غذایی برای شما بپزد) ، یک استحمام طولانی انجام دهید و خوابتان را بکشید. نگران نباشید ، بعداً در ماه فرصت زیادی برای مهمانی خواهید داشت.

پیام رسان عطارد وارد مراقبت از سرطان می شود یکشنبه ، 11 ژوئیه. این حمل و نقل به مکالمات ما عمق می بخشد. اگر در یک رابطه جدید هستید ، ممکن است خود را در میان گذاشتن رازهایی با شریک زندگی خود ببینید. زمان خوبی برای انجام آن است ، به لطف یک دنباله دار معروف به Chiron یا “درمان کننده زخمی”. این دنباله دار با برج حمل برجسته به عقب می رود پنجشنبه ، 15 جولای، و هنگامی که این اتفاق می افتد ، از همه ما خواسته می شود تا با آسیب روبرو شویم و درد قدیمی را پردازش کنیم. اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، در این مدت شروع به کار با یک درمانگر کنید.

Chiron تنها دنباله داری نیست که در این ماه بر ما تأثیر بگذارد. بر دوشنبه ، 19 ژوئیه، یک دنباله دار به نام وستا وارد ترازو می شود ، نشانه تعادل و مشارکت. همه ما به ارتباط انسانی احتیاج داریم و این دلیل دیگری است برای ارتباط با دوستان شما. زمان مناسبی است که این اتفاق می افتد وقتی مردم واکسینه می شوند و مهمانی ها دوباره شروع می شوند.

قبل از آنکه هزینه های جسورانه لئو ما از کنترل خارج شود ، ونوس ، سیاره عشق ، زیبایی و پول ، وارد مسئولیت باکره می شود چهارشنبه 21 ژوئیه. این حمل و نقل به ما کمک می کند تا بودجه ها را جمع آوری کنیم ، خط چشم بالدار خود را تمرین کنیم و با شرکا و دوستان در مورد ایمنی صحبت کنیم. بیایید با رفتار بی پروا ، بازگشایی جهان را نادیده نگیریم. وقتی فصل لئو شروع می شود پنجشنبه 22 جولای، بزرگترین قانون بیرون رفتن و تفریح ​​است. ما آن را به دست آورده ایم. دایره جمعه 23 جولای در تقویم شما این شروع آخر هفته و یک ماه کامل در دلو خارج از مرکز است. قمرهای کامل می توانند طبیعت اولیه افراد را به نمایش بگذارند ، بنابراین خود را برای حراست آماده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>