جوایز Pure Beauty Awards 2021 به دلیل بسته شدن برای ورودی ها!

جوایز شناخته شده جهانی 20 سال است که بهترین ها را در زیبایی جشن می گیرند

امروز آخرین روز برای ارسال آثار برای جوایز زیبایی خالص است – بزرگترین و پر زرق و برق ترین شب در تقویم صنعت زیبایی.

برای اولین بار از سال 2019 ، این رویداد قرار است به صورت حضوری و با حضور مهمترین مهمانان این صنعت برگزار شود.

پس از بسته شدن ورودی ها ، زیبایی خالص تیم تحریریه قبل از انتخاب نهایی لیست نهایی ، هر ورودی منحصر به فرد را با دقت بررسی می کند.

تمام محصولات لیست شده در شماره سپتامبر از زیبایی خالص مجله ای که بیش از 21000 تیراژ دارد و به صورت آنلاین با مجله به اشتراک گذاشته می شود تجارت لوازم آرایشی انجمن.

پس از انتشار لیست کوتاه ، فرم های رأی گیری به صورت آنلاین برای آرای عمومی از جمله در دسترس قرار می گیرد زیبایی خالصخوانندگان و تجارت لوازم آرایشی مشترکین

در این مراسم چهار فرصت برای برنده شدن وجود دارد: بسیار تقدیر شده ، جوایز برنز ، نقره و طلا در هر یک از این دسته ها اهدا می شود.

اکنون وارد شوید

ورودی ها امروز در ساعت 5 بعد از ظهر BST بسته می شوند ، برای مشاهده لیست کامل دسته ها و برای قرار دادن مطالب خود ، لطفا از وب سایت جوایز زیبایی خالص دیدن کنید.

برای واجد شرایط بودن ورود ، محصولات وارد شده باید از ژوئیه 2020 تا ژوئیه 2021 در انگلستان راه اندازی شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا اگر به ورود خود نیاز به کمک دارید ، لطفا با ما در [email protected] یا +44 (0) 207 193 6701 تماس بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>