جوایز Prix de marie claire برای سومین سال از endota به عنوان بهترین مارک زیبایی استرالیا تجلیل می کند

این جایزه معتبر بر اساس آرا consumer مصرف کنندگان هزاران استرالیایی است و در دوره سه ساله سلطنت اندوتا به اوج رسیده است

endota ، محبوب ترین مارک زیبایی و زیبایی استرالیا ، با ابراز علاقه به عنوان بهترین برند زیبایی استرالیا برای جوایز prix de marie claire ابراز هیجان می کنند.

این جایزه معتبر براساس آرا consumer مصرف کنندگان هزاران استرالیایی است و در دوره سه ساله سلطنت اندوتا به اوج خود رسیده است.

جوایز prix de marie claire از جمله معتبرترین جوایز هستند که بهترین محصولات زیبایی جهان را برجسته می کنند. هیئتی از متخصصان و مدیران زیبایی ، محصولات آزمایشی و داوری اول را که به هر جنبه از خلقت ، از علم و فرمول ها گرفته تا بسته بندی و کارایی نگاه می کنند.

با انتخاب نامزدهای نهایی پس از 12 ماه موشکافی شدید ، کسانی که دستکش را رد می کنند سپس توسط ماری کلر حضار.

مل گلیسون ، بنیانگذار اندوتا ، در مورد جوایز گفت: “ما از اینکه به عنوان بهترین مارک زیبایی استرالیا شناخته می شویم ، بسیار هیجان زده هستیم. ما فروتن و متشکر هستیم که به رسمیت شناخته شده ایم و به عنوان یک شرکت در تلاش برای دستیابی به تعالی در پایداری ، نوآوری در محصول و اطمینان از ارائه بالاترین سطح درمان در کلیه مراکز درمانی خود خواهیم بود. ”

مطابق با ماری کلر: “با توجه به نام تجاری زنان استرالیایی در قلب این برند و تعهد به مراقبت از پوست و سلامتی با درمان های ارگانیک ، محصولات و اسپاهای اندوتا یک فرار بدون شکست است. فرمول های مشتق شده از اندوتا با عصاره های بومی استرالیا ، به ویژه برای محافظت و ترمیم پوست با برخی از آنتی اکسیدان های قوی و در عین حال دوستدار پوست ، مناسب هستند.

“از ابتدای راه اندازی نام تجاری در سال 2000 ، بنیانگذار ملانی گلیسون نه تنها تجربه آرام آندوتا را برای تنظیم مجدد مراقبت از خود به عنوان یک ضرورت اساسی طراحی کرده ، بلکه از کره زمین ، جوامع بومی و 95 درصد نیروی کار زن او نیز پشتیبانی می کند.”

به عنوان بزرگترین شبکه سلامتی در استرالیا ، اندوتا میزبان بیش از 100 مرکز آبگرم در سراسر کشور و 185 محصول ساخته شده در استرالیا به همراه کالج اختصاصی سلامتی در زیر چتر آن است.

آنها حتی افتخار می کنند که 100٪ توسط زنان تاسیس شده اند و به زیبایی پایدار متعهد هستند ، که با طراحی مجدد اخیر آنها در محدوده نمادین Organics نشان داده شده است.

با طراحی مجدد شامل به روزرسانی شامل بسته بندی های مناسب برای سیاره ها و دو برنامه افزودنی خط جدید ، فرمول های این مجموعه دوست داشتنی یکسان باقی می مانند و حتی بیشتر به مصرف کنندگان عشق می ورزند!

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>