جوایز Allure Readers ‘Choice Awards 2021: بهترین محصولات تمیز زیبایی – نظرات

این عادلانه است که بگوییم هر یک از ما جایزه انتخاب خوانندگان-برنده های برنده مورد بررسی قرار می گیرند. از این گذشته ، برای به دست آوردن تاج طمعمندانه ، آنها مجبورند از سختگیرترین و باهوش ترین قضات موجود تأیید کنند: شما خوانندگان محبوب ما.

اما محصولات موجود در رده Clean ما باید مجموعه دیگری از معیارها را نیز داشته باشند: ما در مورد آن صحبت می کنیم جذابیت Clean Standard ، که شامل لیستی از مواد تشکیل دهنده است – که با مشارکت متخصصان سم شناسی ، متخصصان پوست و شیمیایی تهیه شده است – هرگز در محصولی که “تمیز” بدانیم ، نخواهید دید.

این بدان معنا نیست که در مورد معنای “پاک” در صنعت به طور کلی تردیدی وجود ندارد ، اما این مسئله است است گفتن شما می توانید مطمئن باشید که محصولات این گروه را فقط به این دلیل که در یک بطری سبز دارند عرضه نمی کنیم.

حالا که که از این راه ، ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا شما در این رده کاملاً رقابتی ، در مورد یافته های گسترده – در میان آرایش ، مو ، پوست و مراقبت از بدن ، کاوش کنید. برای سایه چشم مایع که فقط از بین نمی رود ، یک شامپو که به تقویت رشته ها کمک می کند و یک مرطوب کننده بدن که باعث می شود حمام شما بوی باغ گل رز دهد – به علاوه خیلی بیشتر ، به این قسمت بروید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>