جوایز Allure Readers ‘Choice Awards 2021: بهترین محصولات آرایشی – نظرات

در سال گذشته ، بیشتر افراد وضعیت ارتباط خود را با آرایش تغییر داده و به “پیچیده” تبدیل شده اند. گذراندن اوقات در خانه و دوری از افراد – و پوشیدن پوشش صورت در آن سفرهای نادر اجتماعی – باعث شده اهمیت برخی از محصولات آرایش بسیار کم شود. در طرف مقابل ، ما همه وقت به خود نگاه می کنیم (با تشکر ، بزرگنمایی و FaceTime) و به آرایش مورد نظر خود می اندیشیم.

راه حل؟ جامعه زیبایی با استانداردهای بالاتر محصولات به اصول اولیه بازگشت – به هر حال ، هیچ کس صبر ندارد که با آرایش هایی که کاملاً وسواس ندارند ، شلوغ شود. شما خوانندگان با انتخاب خود این را ده برابر ثابت کردید برندگان جایزه انتخاب خوانندگان 2021 در گروه گریم ، که شامل عناصر اصلی افسانه ای مانند Beauty Beautyblender اصلی ، رژ گونه Nars Orgasm و لهستانی ناخن باله دمپایی Essie (فقط چند مورد).

همانطور که تعداد بیشتری از برندگان جوایز امسال را که توسط جذابیت خوانندگان ، بگذارید یک چیز را کاملاً روشن کنیم: همه شما طعم بی عیب و نقصی دارید. بسیاری از این محصولات (برخی از آنها بیش از یک دهه است که در رادار ما هستند) را در کیت تعداد زیادی از ویراستاران زیبایی و آرایشگران پیدا خواهید کرد. اما شما قبلاً این را می دانید ، البته.

به اسکرول ادامه دهید تا درباره آرایش بیشتر بدانید جذابیت خوانندگان امسال کاملا دوست دارند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>