جوایز Allure Readers ‘Choice Awards 2021: برندگان مراقبت از پوست و زیبایی داروخانه

اگر ما جوایز انتخاب خوانندگان در طول سال ها هر چیزی را ثابت کرده اند ، این همان است جذابیت خوانندگان از محصولات زیبایی و مراقبت شخصی سلیقه بی عیب و نقصی دارند. بیشتر اوقات ، تعداد زیادی از محصولات مخصوصاً مقرون به صرفه باعث کاهش این محصول می شود ، زیرا خوانندگان ما می دانند که قیمت پایین به طور خودکار به معنای نتایج خیره کننده نیست. در حقیقت ، برخی از نتایج چشمگیر با آرایش ، مراقبت از پوست و مراقبت از مو که از داروخانه ها خریداری شده اند ، به دست آمد.

19 محصول زیر خامه محصول داروخانه از جوایز Readers ‘Choice Awards 2021 است. در حالی که سال گذشته به اندازه تلاش خود بود ، ما به شدت به کالاهای اساسی روزمره تکیه می کردیم تا از غیرقابل پیش بینی ترین روزها عبور کنیم. در حالی که خرید غیرضروری محصولات گران قیمت باعث می شد که احساس عادی بودن که بعضی اوقات هوس کردیم ، شود ، اما برای بسیاری از ما ، این یافته های داروخانه بود که بیشترین راحتی را برای ما به ارمغان آورد.

تعجب آور نبود که این همه جذابیت خوانندگان همین احساس را داشتند. با سفارش دسته ای از صورت شستشوی صورت مورد علاقه خود و یا تهیه یک صابون بدن با عطر و طعم خوشبو ، آرامش خاصی وجود دارد. در حالی که بسیاری از برندگان امسال پنجمین و ششمین جایزه Readers ‘Choice Award خود را به خانه بردند (ما به شما ، Dove و Aveeno نگاه می کنیم) – چند قهرمان جدید در ترکیب هستند ، مانند ژل ضد عفونی کننده دست پیشرفته Purell ، که بدون آن صادقانه نمی دانم چگونه در سال گذشته موفق شده بودیم.

این داروخانه همچنان منبع اصلی محصولات مراقبت شخصی مانند ضدعفونی کننده دست و خمیر دندان است ، مارک هایی مانند Purell و Colgate در لیست برتر قرار دارند – و در لیست امسال برندگان جدید آرایش و مراقبت از پوست را پیدا خواهید کرد ، از جمله Burt’s Bees رژ لب براق و Ogx. و بر روی برندگان گذشته که تحت تأثیر قرار می دهند نخوابید جذابیت خواننده هایی مانند Jergens Natural Glow Daily Moisturizer و Neutrogena Ultra Sheer Dry-Touch ضد آفتاب SPF 55.

در هر صورت ، شما می دانید که این محصولات توسط همکار شما تأیید شده است جذابیت خوانندگان ، گزینشی ترین و با سوادترین خریدارانی که می شناسیم.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>