جوایز موسیقی بیلبورد 2021: SZA درباره اضطراب از حضور در جمع باز می شود

اگرچه ما در حال شروع (به آهستگی و با خیال راحت) ورود مجدد جامعه هستیم زیرا واکسیناسیون به طور گسترده در دسترس است ، اما این بدان معنا نیست که همه دقیقاً آماده بازگشت به حالت “عادی” یا حداقل تقریب پس از همه گیری آن هستند. برای بسیاری از افراد مبتلا به اضطراب ، شاید این استرس ناشی از معاشرت چیز جدیدی نباشد ، حتی اگر در حال حاضر بزرگ شود. در حالی که بسیاری از جنبه های زندگی وجود دارد که همه ما مشتاق بازگشت به آنها هستیم ، پس از یک سال ضربه جمعی ، اگر کاملاً آماده نیستید که همه ماسک های خود را دور بریزید منطقی است (لطفا ماسک های خود را پرتاب نکنید) دور).

و گرچه یک فرد مشهور ممکن است برخی از امور زندگی را آسان کند ، اما این امر مانع از این نمی شود که شخص با مشکلات بهداشت روانی روبرو شود ، یا مثلاً برای حضور در یک رویداد بزرگ در انتهای یک بیماری همه گیر – از جمله یو پی اس، که در مورد اضطراب خود قبل از حضور در جوایز موسیقی بیلبورد 2021.

این خواننده که قبلاً در مورد اضطراب خود در شبکه های اجتماعی آشکار بوده است ، مجموعه ای عکسی را در اینستاگرام منتشر کرد با عنوان: “من بیش از آنچه بتوانم توضیح دهم از بیرون بودن متنفرم. من واقعاً اضطراب ناتوان کننده ای دارم و فقط اینها را می نویسم Y به هر حال همه آنها را پیدا می کردیم. از تیم من مادر من متشکرم. حداقل من زنده هستم. ”

احساس تعهد برای حضور در یک رویداد اجتماعی – و ارسال پست در مورد آن در شبکه های اجتماعی – موضوعی است که بسیاری از ما می توانیم با آن ارتباط برقرار کنیم ، اما وقتی این رویداد از تلویزیون کابلی با عکس های موجود در گتی پخش می شود ، دیگر این چیزی نیست که بتوانم شخصاً سرم را به دور خود بپیچانم. فشار باید بسیار زیاد باشد.

پس گرفتن کنترل با انتخاب عکسهایی که باید در حسابهای شخصی خود ارسال کنید و شفافیت در مورد وضعیت ذهنی خود – که دقیقاً همان کاری است که SZA انجام داده است – تحسین برانگیز است ، و یک گام بزرگ برای عادی سازی صحبت در مورد مسائل بهداشت روان است.

گذشته از صحبت درباره اضطراب خودش در شبکه های اجتماعی در گذشته ، SZA همچنین در اوایل همه گیری یک خط داغ برای طرفداران “گریه ، خندیدن یا صحبت کردن” راه اندازی کرد که دو روز در هفته فعال بود ، که همچنین مراقبه ها و سایر بهداشت روانی را ارائه می داد منابع مرتبط

شاید به خصوص اکنون ، وقتی همه ما با حوادث سال گذشته دست و پنجه نرم می کنیم و ارزیابی می کنیم که چگونه واقعاً تحت تأثیر ما قرار گرفته ایم ، صحبت در مورد بهداشت روانی با یکدیگر مهم است و SZA درمورد نحوه کار احساس مهم بودن با طرفدارانش شفاف است .

پیمایش در شبکه های اجتماعی اغلب می تواند مازوخیستی باشد ، گودالی بی پایان از عکس های آفتابی با زیرنویس ها ، و این لحظه صداقت با اضطراب به ما یادآوری می کند که تنها نیستیم.


اطلاعات بیشتر در مورد زیبایی افراد مشهور:


اکنون ، برنامه 10 دقیقه ای زیبایی آلیشیا کیز را ببینید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>