جوایز موسیقی بیلبورد 2021: گابریل یونیون گفت که خوشحال است که دوباره از دئودورانت استفاده می کند

به راحتی می توان گفت که احساسات کلی در جوایز موسیقی بیلبورد 2021 خوب ، همه تقریباً از بودن در آنجا خوشحال هستند. مراسم سال گذشته عمدتا از راه دور بود ، اما این بار ، بیشترین استعداد مورد حمایت صنعت موسیقی از حضور در شرکت یکدیگر لذت می برد – حتی جمعیت و همه چیز وجود دارد.

احساس از دست نرفت اتحادیه گابریل، که امروز عصر برای ارائه جایزه آهنگ پر فروش در دسترس است. قبل از نمایش ، او برای گفتگو با تانیا راد از E! روی فرش قرمز ایستاد. وقتی راد از اتحادیه پرسید که این شب بیش از همه چه هیجان او را دارد ، در جواب اتحادیه جزئیاتی در مورد اجراها یا برخورد با یکی از هنرمندان ذکر نشد. نه ، این روزها بازیگر از چیزهای بسیار ساده ای لذت می برد. وی پاسخ داد: “من از اینکه بیرون از خانه هستم و به طور مداوم دئودورانت می پوشم هیجان زده هستم.”

گتی ایماژ

و صادقانه بگویم – ما آن را دریافت کردیم! پس از بیش از یک سال ارتباط محدود با انسانها ، خواه در انجام امور مانند پوشیدن دئودورانت (یا برای برخی از افراد ، دوش گرفتن) پیگیر باشید یا خیر ، داشتن دلیلی برای لباس پوشیدن و بیرون آمدن از لباس خوب است.

البته ، زیر بغل تازه به نظر نمی رسد فرش قرمز. یونیون با یک لباس مجلسی کاملاً نازک و کوتاه به همراه یک خط گردن غوطه ور ، که با پالت های سفید تزیین شده بود. آرایش او کاملاً نرم و لطیف است ، با مژه های تکان دهنده و لب های برهنه براق. موهای او را به یک دم اسبی بلند و با انتهای چرخانده شده ، و کمی مو به دور پایه بسته شد.

اتحادیه برای خیابان ها آماده است و خیابان ها برای اتحادیه آماده است. و گرچه به نظر می رسد زیبایی این شب کمی جسورانه تر بوده است ، دیدن این لحظه ساده و پر زرق و برق بازیگر بسیار خوب است.


جوایز بیشتر محتوای نشان می دهد:


اکنون ، برنامه شبانه Bebe Rexha را تماشا کنید:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>