جوایز موسیقی بیلبورد 2021: بهترین ظاهر مو و آرایش – عکس ها

گرچه ممکن است همان نوع براقیت و زرق و برق همانند گرمی ها یا اسکارها را نداشته باشد ، اما خوابیدن روی جوایز موسیقی بیلبورد – مخصوصاً وقتی صحبت از احتمال موهای زائد و آرایش می شود. این رویداد زنده به میزبانی نیک جوناس در تاریخ 23 مه کمبود مشاهیر محبوب ما را ندارد (از جمله Dua Lipa ، Megan The Stallion ، Ariana Grande و BTS ، فقط چند مورد).

و اگر تاریخ برای رفتن به گذشته است – مانند برنامه گرامی Grammys با الهام از برنامه “مگن استالیون” در دهه 90 و یا قصیده کم صدای Dua Lipa به Cher – ما یک بسیار تا در مراسم فرش قرمز شب و مراسم اهدای جوایز منتظر آن باشم. تمام شب ، ما بهترین موها و آرایش ها را از جوایز موسیقی بیلبورد 2021 دقیقاً در اینجا ، با خط چشم گرافیکی ، نوارهای بکر و ابروهای کاملاً مرتب ، پیگیری خواهیم کرد.

گربه دوجا

گتی ایماژ

بسیاری از اتفاقات جالب در ظاهر گربه دوجا رخ می دهد که مشخص کردن هر بار یک چیز دشوار است – پاپ فیروزه ای روشن برای مطابقت با لوازم جانبی او ، ابروهای صاف سنجاق ، موهای کودک کاملاً مجسمه سازی شده. ما در حال یادداشت برداری از جزئیات جزئی هستیم تا بتوانیم نسخه ASAP خود را امتحان کنیم.

او

گتی ایماژ

HER یک کلاسیک فوری است ، دقیقاً مثل رژ لب قرمز روشن و موهای نرم و کنار که او برای جوایز موسیقی بیلبورد استفاده کرده است. اما بیش از هر چیزی ، این ابروها برای ماست – حتی از دور می توانید بگویید که هر مو درست در جای خود قرار دارد (ما بلافاصله به جزئیات وضعیت ژل ابروهای او نیاز خواهیم داشت ، لطفاً و متشکرم).

آلیشیا کیز

گتی ایماژ

ما همیشه می دانیم که از آلیشیا کیز در هر فرش قرمز انتظار گلم کم اهمیت و با ظاهری طبیعی را داشته باشیم و این مراسم اهدای جوایز نیز از این قاعده مستثنی نیست. این بار اما ، خواننده چهره امضای خود را با یک آستین بافته شده و لگن های پیچ خورده در هر دو طرف جفت کرد.


اطلاعات بیشتر در مورد زیبایی افراد مشهور:


اکنون ، برنامه 10 دقیقه ای زیبایی آلیشیا کیز را ببینید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>